Skocz do zawartości

LEGACY IV sytuacja za radiem


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś mógłby się podzielić zdjęciem (zdjęciami) jak wygląda sytuacja w konsoli za radiem w Legacy IV? Mam tam za pewne wrzucony moduł od zestawu głośnomówiącego i muszę wymienić od tego modułu kabel (być może udałoby się bez wyjmowania radia) dlatego fajnie jakbym widział jak to wygląda za wczasu :)  Przeglądałem filmiki na YT, ale tam jest to dość średnio widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, remuch napisał:

Ja moduł mam zamontowany pod kolumna kierownicy, może też tam masz??

Za radiem jest mało miejsca.

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki za info, obadam, bo wygląda na to, że czeka mnie szukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamul napisał:

Hej, czy ktoś mógłby się podzielić zdjęciem (zdjęciami) jak wygląda sytuacja w konsoli za radiem w Legacy IV? Mam tam za pewne wrzucony moduł od zestawu głośnomówiącego i muszę wymienić od tego modułu kabel (być może udałoby się bez wyjmowania radia) dlatego fajnie jakbym widział jak to wygląda za wczasu :)  Przeglądałem filmiki na YT, ale tam jest to dość średnio widać.

Napisz jaki masz zestaw.

Standardowy Parrota CK-3000 z takim manipulatorem:?

ck3000_0.png?itok=yCNNKjVd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, WOJO napisał:

Napisz jaki masz zestaw.

Standardowy Parrota CK-3000 z takim manipulatorem:?

ck3000_0.png?itok=yCNNKjVd

 

Nokia CK200 i będę wymieniał kabel od wyświetlacza bo syn się zbyt mocno zainteresował co to za ekran ;) wszelka pomoc gdzie można szukać „puszki sterującej” miłe widziane. I fajnie jakby były podparte fotką lub czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamul napisał:

Nokia CK200 i będę wymieniał kabel od wyświetlacza bo syn się zbyt mocno zainteresował co to za ekran ;) wszelka pomoc gdzie można szukać „puszki sterującej” miłe widziane. I fajnie jakby były podparte fotką lub czymś.

Obstawiam montaż za pomocą kabli ISO wpiętych w szereg z wtyczką radia.

https://allegro.pl/zlacze-kable-kostka-parrot-subaru-impreza-forester-i7488175224.html

http://infonokia.pl/artykuly/porady/metody-instalacji-zestawu-nokia-ck-200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, WOJO napisał:

 

Może tak być. Tylko dalej będę szukał tego największego elementu do którego wpięty jest kabel zewnetrznego wyświetlacza.

Chodzi konkretnie o wymianę kabla CA165

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamul napisał:

 

 

Może tak być. Tylko dalej będę szukał tego największego elementu do którego wpięty jest kabel zewnetrznego wyświetlacza.

Chodzi konkretnie o wymianę kabla CA165

Strzelam.

Za schowkiem z zegarkiem w konsoli centralnej.

Sam tam montowałem swój.

Schowek łatwo wyjąć. Jest tam wystarczająca ilość miejsca na moduł sterujący. Kable też wszędzie sięgają i dobrze są zamaskowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, WOJO napisał:

Strzelam.

Za schowkiem z zegarkiem w konsoli centralnej.

Sam tam montowałem swój.

Schowek łatwo wyjąć. Jest tam wystarczająca ilość miejsca na moduł sterujący. Kable też wszędzie sięgają i dobrze są zamaskowane.

Kupiłem już nowe wyjmaki do tapicerki. Jak dojdą to wyjmuje i sprawdzam, zwłaszcza, że ekran jest zaraz nad schowkiem właśnie. Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, kamul napisał:

@WOJO ściągnąłem dziś nawiew ze schowkiem i niestety u mnie kabel idzie w dół, wiec wyglada na to, ze jest gdzieś pod spodem. Idzie to jakoś rozebrać „od góry” czy już szykować się na wyjmowanie radia?

Mało miejsca na moja "rączkę" tam miałem.

Wyjąłbym radio. To tylko 2 śrubki i parę zatrzasków do maskownic bocznych tunelu, a potem 4/6 śrubek radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "centralke" (Parrot 9200) zamontowalem pod radiem - z przodu jest zasloniete zapalniczka i popielniczka (?). Dostep w miare OK, trzeba srebrne plastyki dookola posciagac (sa na wcisk), radio zdaje sie, ze jest mocowane na 6 srubek.

 

T.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2018 o 18:09, WOJO napisał:

Mało miejsca na moja "rączkę" tam miałem.

Wyjąłbym radio. To tylko 2 śrubki i parę zatrzasków do maskownic bocznych tunelu, a potem 4/6 śrubek radia.

 

15 godzin temu, Tummi napisał:

Moja "centralke" (Parrot 9200) zamontowalem pod radiem - z przodu jest zasloniete zapalniczka i popielniczka (?). Dostep w miare OK, trzeba srebrne plastyki dookola posciagac (sa na wcisk), radio zdaje sie, ze jest mocowane na 6 srubek.

 

T.
 

Gdzieś widziałem filmik z wyjmowaniem radia ale tam chyba demontowali obudowę tunelu z podłokietnikem. To tak dla jasności, wystarczy zdjąć same boczne srebrne plastiki przy radiu i już jest dostęp do śrub czy trzeba coś wcześniej rozkręcać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamul napisał:

 

Gdzieś widziałem filmik z wyjmowaniem radia ale tam chyba demontowali obudowę tunelu z podłokietnikem. To tak dla jasności, wystarczy zdjąć same boczne srebrne plastiki przy radiu i już jest dostęp do śrub czy trzeba coś wcześniej rozkręcać? 

Wystarczy srebrne listwy zdjąć - pamiętaj, że mają po jednej śrubie wkręconej w tunel, więc najpierw odkręcasz gałkę i wyjmujesz mieszek dźwigni zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piwozniak napisał:

ej a ja sie zapytam troche z innej beczki....

 

Czy zeby uzywac zestawu glosnomowiacego radio musi byc przestawione na zmieniarke plyt czy np w momencie kiedy slucham sobie jakiejs stacji czy cd i ktos dzwoni przelacza sie to automatycznie?

 

 

dzieki

 

 

Przełącza się automatycznie.

Po zakończeniu rozmowy równie automatycznie radio wraca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOJO napisał:

Przełącza się automatycznie.

Po zakończeniu rozmowy równie automatycznie radio wraca. :D

I to jest najbardziej super ;) i słychać jest świetnie w porównaniu do zestawów na osłonę przeciwsłoneczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...