Skocz do zawartości

Jaki to wtrysk LPG w Legacy


Przecier

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam kilka pytań odnośnie wtrysków LPG w moim Legacy 2.0R 165km. Mam fabryczną instalacje AG.

1. Jaki to wtrysk, model producent.

2. Jak go wykręcić.

3. Czy da się go rozebrać aby przeczyścić.

4. Czy można go zamienić na jakieś inne bez przymusu wymiany reszty instalacji? 

Dzieki.

IMG_20180724_191742.jpg

IMG_20180724_191607.jpg

 

 

Dodam, że są one wkręcone lub jakoś wmontowane bezpośrednio w kolektor dolotowy.

Edytowane przez Mariusz Pantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mironig napisał:

W weekend widziałem taka instalacje w "Lanosie" 2009 2.0. jest to zwykła instalacja iv generacji.

Tyle to mniej wiecej wiem,  ze to zwykła instalacja fabryczna jaką w subarakach montowali, ale potrzebowałbym konkretnych odpowiedzi na moje pytania. Bo bylem na warsztacie od lpg i powiedziano mi ze wtryski leja i sa do wymiany, a kiedys w poprzednim aucie tez mi tak powiedziano bo przerywal na gazie, ale ze ja jestem taki troche "sam sobie napraw" to rozebralem i wyczyscilem wtryskie i jak ręką odjął.Tylko tam była listwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.07.2018 o 19:50, Mariusz Pantol napisał:

Słuchajcie mam kilka pytań odnośnie wtrysków LPG w moim Legacy 2.0R 165km. Mam fabryczną instalacje AG.

1. Jaki to wtrysk, model producent.

2. Jak go wykręcić.

3. Czy da się go rozebrać aby przeczyścić.

4. Czy można go zamienić na jakieś inne bez przymusu wymiany reszty instalacji? 

Dzieki.

IMG_20180724_191742.jpg

IMG_20180724_191607.jpg

 

 

Dodam, że są one wkręcone lub jakoś wmontowane bezpośrednio w kolektor dolotowy.

Odkopię temat , może się komuś przyda .Na 99% to Koltec-Necam GSI sekwencja IV gen.Mocowane są na  "spinkę", dosyć niewygodnie się do nich dobrać ,jak rzadko się to robi..

ps.Wysłałem priw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...