Skocz do zawartości

Automat w SG 2.0 - warto?


Skripak

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym poznam że jest LSD? Jakieś oznaczenia ma inne?

Wysłane z mojego M2 Mini przy użyciu Tapatalka


Najprościej podnieść tył i kołem zakręcić, jak się kręcą oba w tym samym jest szpera jak w przeciwnym nie ma

natapane mi5

generalnie może być w każdym bo było jako opcja. Z tego co pamiętam to we wszystkich uturbionych było seryjnie w pozostałych było w pakiecie 'zimowym'
 
A z A/T chyba seryjnie

natapane mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patryk Andrzej napisał:

A z A/T chyba seryjnie emoji6.png

nie wiem, czytałem tyle wersji już, że głowy pod topór za żadną nie położę ;)

Kiedyś trafiłem w necie na kompletację pakietów dodatkowych i to bym brał jako wykładnię. AFAIR nie było tam powiązania AT z LSD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety.... skrzynia nie okazała się zadbana. Oleju było gruuuubo ponad norme (i był koloru szarego/czarnego z poświatą żółtą), pod spodem był jakiś mały wyciek (a jak dotknąłem to miałem wrażenie, że świeży olej, więc może sprzedawca dolał przed spotkaniem), szarpało (acz nie jakoś makabrycznie mocno) przy zmianie trybów, falowały obroty na każdym biegu oprócz N, a najgorsze, że skrzynia zacinała się albo na P albo na 1.... Także mojej niekończącej się drogi szukania zadbanego subaru ciąg dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom oleju sprawdzałeś na zapalonym silniku? Ciepłym czy zimnym. Mi skrzynia szarpie delikatnie jak olej jest zimny. Ale tylko jak przerzuca z 1 na 2. Ale faktycznie jak oleje w takim stanie to lepiej nie ryzykować.

Wysłane z mojego M2 Mini przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...