Jump to content
Romero-Vinci

Felga 19 cali

Recommended Posts

Witam czy ktoś może jeździ na 19 calach lub ktoś jeździł ?

Ja mam fioła na punkcie większej felgi a według mnie 18 cali seryjne jest minimalnie za mała ;p Nie przeraża mnie jazda na tym rozmiarze bo obecnie mam ds5 właśnie na 19 calach kótrą kupiłem bo 18 mi nie pasowała także wiem że trzeba uważać i komfort inny :)

Jeżeli ktoś chce mnie przekonać że 18 będzie idealne to raczej nie ma szans :p Chodzi mi bardziej o to jaką felgę kupić, jakie et i jaka szerokość żeby było dobrze no i może rozmiar opony np 235/45/19 ?

Czy takie będą dobre ?

https://www.olx.pl/oferta/felgi-5x114-3-r19-mazda-5-6-cx6-honda-cr-v-hr-v-CID5-IDueGvJ.html#99c0e259b3

Na fb levorga masz wiele levych na 19, często na felgach wrx sti - może Ci przypadną do gustu. Fakt l,  dla mnie też seryjna felga nie wygląda atrakcyjnie,  ale to już kwestia gustu :)

W dniu 20.08.2018 o 15:05, miketyson napisał:

Na fb levorga masz wiele levych na 19, często na felgach wrx sti - może Ci przypadną do gustu. Fakt l,  dla mnie też seryjna felga nie wygląda atrakcyjnie,  ale to już kwestia gustu :)

Bezdomnym się podoba - jeden taki mnie zaczepił i stwierdził że ładne, ale jak piszesz - kwestia gustu.

BTW. Nikifor też był bezdomny przez jakiś czas.

ja wrażenia na 19? jak użytkowo to wygląda ? Wygląda bardzo fajnie