Skocz do zawartości

Subaru Evoltis,Crosstrek


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Subaru Europe oficjalnie potwierdziło dzisiaj, że w Europie pojawi się nowy, wyłącznie elektryczny, model Subaru. W sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie lat dwudziestych.

 

Subaru confirms all electric model for Europe

Cytat

Zaventem, December 14, 2020

Subaru Europe, the subsidiary of Subaru Corporation in Europe, today confirmed the company is preparing for the launch of a full electric vehicle.
Scheduled for introduction in the first half of 2020’s, Subaru’s all-electric vehicle will be a mid-size SUV, similar in size to the Subaru Forester model. It will be built on a platform shared with Toyota.

Additional information will be shared sometime next year.
The news underlines Subaru’s efforts to reduce its environmental footprint in Europe and satisfy a growing demand for alternative powertrains.
It also signals the brand’s second electrification step in Europe after it recently launched mild-hybrid variants of three core models in the region, where the Impreza e-BOXER, Subaru XV e-BOXER and Forester e-BOXER models today represents 60% of the sales volume.

 

No to żona jednak pozostanie przy Subaru i na pewno się ucieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dracula napisał:

Ech te elektryki to sie do pralki nadaje emoji1787.pngemoji1787.png

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
 

Eeee tam. Gdyby tylko zrobili Forestera XT PHEV to myślę, że wielu obecnych posiadaczy XTeków, byłoby zadowolonych, włącznie ze mną.

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Gdyby tylko zrobili Forestera XT PHEV to myślę, że wielu obecnych posiadaczy XTeków, byłoby zadowolonych.
Jak by był nawet wolny ssak z phev w rozsądnych pieniądzach to już by stał zamiast leafa :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FilipBB napisał:

Subaru Europe oficjalnie potwierdziło dzisiaj, że w Europie pojawi się nowy, wyłącznie elektryczny, model Subaru. W sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie lat dwudziestych.

 

Subaru confirms all electric model for Europe

 

 

Mało nieszczęść, jeszcze i to :facepalm:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłada się, że w produkcji seryjnej będzie stosowany nowo opracowany napęd elektryczny o mocy około 205 kW / 280 KM lub więcej, podczas gdy napęd na wszystkie koła ma być oferowany w standardzie. Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności zapewni zasięg około 500 kilometrów.

 

https://www.elektroauto-news.net/2020/subaru-bestaetigt-plaene-elektro-suv-evoltis-2021-europa

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 15:48, radekk napisał:

jak to w Subaru i ich konceptach a realnym produktem. Jest szansa że opony będą takie same:P chyba że poszaleją i dadzą również i felgi

felgi są chyba z OBKwydaje mi się że miałem tez wzór. A elektryczne coś wielkości xv albo forestera, z symetrycznym napedem na 4 koła 2 silnikami elektrycznymi to by było to. Napęd może być teraz symetryczny w obu osiach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Mam tylko nadzieję, że sama platforma będzie wspólna z Toyotą, a nie bunkrowaty wygląd auta.

ma byc z tajoda subi 4x4 a tojka FWD

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...