Skocz do zawartości

Swieci sie check engine ale bez bledow


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Yaros napisał:

2001 to rok produkcji? wtedy nie było jeszcze blobów tylko bugi.

no ,moze ktos przerobil reflektory :) niewazne, chodzi mi o to dlaczego sie swieci caly czas check jak nie wywala zadnego bledu ??

Edytowane przez skyline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwy kompa nie znam,jakis warsztatowy,blad wykasowany,akumulator odlaczalem na dosyc dlugo,nie pomoglo :/ jutro zadzwonie po ADAC, niech przyjada i sprawdza na miejscu,a jak nie to zostaje chyba tylko serwis Subaru, czy ma ktos jeszcze jakis pomysl ?? 

Edytowane przez skyline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ursusraketa napisał:

Skąd jesteś ?

Stuttgart w kartoflandii :)

ADAC bylo ,sonda lambda padnieta, ma moze ktos linka albo numer katalogowy jaka mam kupic ??

ta powinna byc prawidlowa, oryginal Denso :

 

 

https://www.ebay.de/itm/Lambdasonde-Regelsonde-original-DENSO-DOX-0357-Gewindemas-M18x1-5/311326233218?epid=18017006505&hash=item487c7d5282%3Ag%3AQCoAAOSwM2xaq9bR&_sacat=0&_nkw=lambdasonde+subaru+wrx&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

 

 

jest to wlasciwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 T ,oznaczenia nie wiem,jak sie moge dowiedziec jakie oznaczenie ma silnik ??

koles powiedzial ze to ta pierwsza lambda z przodu,wiec ta z linka jest chyba prawidlowa nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy ktos mi pomoze bo ja chyba za glupi jestem zeby to znalezc ,potrzebuje pierwsza sonde przed katem ale mam dwa numery i nie wiem ktora jest prawidlowa :

 

 1- DOX- 0357

2- DOX - 0113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że to sonda? To że sterownik zapisuje kod błędu sondy wcale nie musi oznaczać, że ona jest padnięta. Sprawdzał ktoś tą sondę oscyloskopem?

Pytam, bo było wiele przypadków, że ktoś niepotrzebnie wymieniał sondę lambdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz: to że sterownik silnika zapisał kod błędu związany z sondą lambda wcale nie jest jednoznaczne z tym, że ta sonda jest uszkodzona. Oczywiście może być, natomiast powodów zapisania takiego kodu błędu może być mnóstwo, chociażby jakakolwiek nieszczelność za przepływomierzem (czy to w układzie dolotowym, czy wydechowym) może powodować zapisanie kody błędu dotyczącego sondy. Jaki konkretnie masz numer tego kodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.08.2018 o 19:58, skyline napisał:

czy ktos mi pomoze bo ja chyba za glupi jestem zeby to znalezc ,potrzebuje pierwsza sonde przed katem ale mam dwa numery i nie wiem ktora jest prawidlowa :

 

 1- DOX- 0357

2- DOX - 0113

Info :

 

jak ktos szuka sondy w necie a nie w serwisie to prawidlowa sonda przed katalizatorem to DENSO DOX-0306

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...