Skocz do zawartości

KAYABA AGX a wysokie auto


ZdanoG6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Imprezę sedan WRX 01', na aucie zamontowane są amortyzatory Kayaba AGX z regulacją twardości (tak na marginesie miedzy 1 a 4 poziomem nie ma w ogóle różnicy, czy ja źle kręcę tą regulacją?) oraz niebieskie dość grube sprężyny, obstawiam że H&R (na pewno nie malowany OEM bo jest twardo). Auto na oponach 225/40/18 stoi tak jak na zdjeciu. Jak dla mnie jest to taka sama wysokość jak na serii WRX którą mam po sąsiedzku do wglądu.

Minimalne obniżenie załatwiłoby sprawę, raczej myślę o samych sprężynach lub sprężynach+amor, gwintu nie potrzebuję. Czy obniżające MTS'y czy Eibachy z allegro cokolwiek posadzą na tym amortyzatorze? Auto jest w pełnym wyposażeniu, z fotelami, pełny środek, stąd dziwie się dlaczego jest taka koza.

29064176_1592759427445108_794161792216650647_o.jpg

IMG_2772.jpg

Edytowane przez ZdanoG6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc temat jest taki. Podniosłem auto, oczyściłem ile mogłem i wiem trochę więcej. Amor czerwony AGX jak widać, ale sprężyny nie są niebieskie lecz przy robieniu reperaturek poprzedni (pewnie 10-ty właściciel) tak zajeb...ał z pistoletu ciśnieniem że pomalował mi fragmenty sprężyn na niebiesko. Oczyściłem je ale na czarnej fabrycznej farbie nie mogłem znaleźć oznaczenia nigdzie na żadnej z 4 sztuk. Zdjęcia są jakie są, miałem tylko telefon, może po grubości i ilości zwoi będziecie w stanie mi powiedzieć czy to coś obniżającego czy OEM sprężyna WRX ?

20180713_131403.jpg

20180713_132814.jpg

20180713_132956.jpg

20180713_133423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, PrzemoST napisał:

Brak oznaczeń wskazuje na fakt seryjności sprężyn. Widzę na jednym zdjęciu czerwoną kropkę. Identycznie mam u siebie.

Na zdjęciu kropka jest na przedniej sprężynie, z tyłu ten sam temat, kropka na dolnym zwoju.

5 minut temu, DAYCO napisał:

Amor seria dlatego tak wysoko stoi załóż eibacha i będzie super

Amor seria? Skąd te meksykańskie kolory na sztycy no i regulacja na górnym mocowaniu? Są takie OEM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował serdecznie. Kurcze, na forum hondy jak piszę o Civicu to jakoś tak wszyscy bez uprzejmości, a tutaj każdy chętnie odpowie, nic nie obraża. Fajnie się tutaj zadomowić :)

Eibachy !!!! Nareszcie autko będzie wyglądało jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...