Skocz do zawartości

Rozmiary bagażnika Legacy IV kombi


ziurawka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Przymierzam się do zakupu Legacy IV kombi i nurtuje mnie jedna kwestia która może rozsądzić czy to dobry wybór dla mnie.

Mianowicie potrzebuję czasem przewieźć w aucie ekrany projektorowe długości ~180 cm i zastanawiam się jaka długość bagażnika powstaje w Legacy IV po złożeniu tylnej kanapy.

Mierzył ktoś może albo może zmierzyć w swoim aucie? 

Nie doszukałem się niestety nigdzie nic poza wymiarami w litrach a one niewiele mówią, chciałbym żeby rolki ekranów zmieściły się na płasko i nie zaatakowały mnie przy hamowaniu awaryjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ziurawka napisał:

Cześć wszystkim,

 

Przymierzam się do zakupu Legacy IV kombi i nurtuje mnie jedna kwestia która może rozsądzić czy to dobry wybór dla mnie.

Mianowicie potrzebuję czasem przewieźć w aucie ekrany projektorowe długości ~180 cm i zastanawiam się jaka długość bagażnika powstaje w Legacy IV po złożeniu tylnej kanapy.

Mierzył ktoś może albo może zmierzyć w swoim aucie? 

Nie doszukałem się niestety nigdzie nic poza wymiarami w litrach a one niewiele mówią, chciałbym żeby rolki ekranów zmieściły się na płasko i nie zaatakowały mnie przy hamowaniu awaryjnym :)

Zobacz tu: LINK - Wymiary. Wg tego całkowita długość wnętrza kabiny to 1840cm, ale to tylko dane z internetu = nie mierzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

1840 cm jest od deski do końca siedzeń pasażera, to niestety nie mówi za wiele, to o co pytam to długość od końca siedzenia kierowcy do klapy bagażnika przy złożonych siedzeniach. 

Czasami muszę jechać z pasażerem także składanie siedzenia pasażera z przodu jest właśnie tym czego chcę uniknąć. 

 

Pomóżcie proszę - nie chcę się skazywać na akordeona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel pasażera max do przodu do dolnej krawędzi bagażnika jest 200.
Zobacz jak opada klapa bagażnika. Powiedziałbym że tak realnie to będzie akurat 180cm pod warunkiem że nikt z Tobą nie jedzie.

Zobacz tu: LINK - Wymiary. Wg tego całkowita długość wnętrza kabiny to 1840cm, ale to tylko dane z internetu = nie mierzone
d9193d84d4dc43f13902c39032c35b8d.jpg6e8f0add16c9f2e407291d9771b2946c.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...