Skocz do zawartości

Forek SH Nakrętka do OEM haka holowniczego


P4uk4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W moim Forku zamontowany jest oryginalny OEMowy hak z wypinaną kulą. Niestety uszkodzeniu uległo pokrętło do odkręcania kuli (oczywiście góra pokrętła zaginęła w akcji). Jeśli chodzi o demontaż kulki, to myśle, że sobie poradzę, będzie trzeba jakoś wybić lub wyciągnąć innym sposobem "bolec" który tam został (Hak na razie trzyma się sztywno do reszty)

 

Najwiekszy problem - Czy jest możliwość kupienia samej nakrętki z bolcem, lub kulki z nakrętką, czy może jestem w czarnej dziurze i skazany na wymianę całości za 2k pln?

 

Zdjęcie opisowe:

Ttv0W5e.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
On 7/4/2018 at 4:54 PM, adek101 said:

 

Niestety kolego @adek101 kupiłem zestaw brinka i mechanizm jest skonstruowany całkiem inaczej niż w OEMowym Subarowskim haku, tak więc ten zestaw naprawczy totalnie nie pasuje, stówka utopiona :D

 

No i wznawiam temat, może ktoś zna rozwiązanie tego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, P4uk4 napisał:

 

Niestety kolego @adek101 kupiłem zestaw brinka i mechanizm jest skonstruowany całkiem inaczej niż w OEMowym Subarowskim haku, tak więc ten zestaw naprawczy totalnie nie pasuje, stówka utopiona :D

 

No i wznawiam temat, może ktoś zna rozwiązanie tego problemu :)

Zgadamy się i może do mnie będzie ten zestaw pasował, bo też mi gdzieś wyparowało wszystko. To nie będzie utopiona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem rozwiązany sposobami domowymi. Chwile kombinowania z ojcem i skubany wykombinował i skonstruował swój własny zestaw naprawczy. Działa idealnie. Wersja prototypowa jest bez zamka na klucz, w przygotowaniu jest właśnie wersja finalna z zamkiem

 

EWj5Gpi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...