Skocz do zawartości

Części do subaru - ile trwa sprowadzenie?


kapiszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może mi ktoś z Forumowiczów wyjaśnić jak długo się czeka na oryginalne części do subaru, jak to naprawdę wygląda?

 

Zamówiłem w ASO na początku stycznia lusterko, obiecywano że będzie pod koniec stycznia, minął luty.... i nic. Jak to jest, czy te części sprowadza się z księżyca? Powiedziano mi, że z Łodzi, a jak nie ma to z Niemiec czy Belgii, no rozumiem, że jeśli tam też nie ma to chyba z fabryki, ale w fabryce chyba mają jakiś magazyn?

 

A może nie zamawiać przez ASO tylko w inny sposób, proszę o info, bo strach mi pomyśleć gdybym miał zamówić cokolwiek, bez czego nie mógłbym jeździć..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czenści sprowadzane so z Japonii drogom morskom. Czasookres oczekiwania uzależniony jes od tego czy:

- majom akuratnie wolny kajak

- majo akurat wolnego kajakarza

- so sztormy na trasie przepływu

- na trasie przepływu szproty akuratnie nie majo tarła

- kajakarz ma bolesne optarcia na dłoniach po poprzedniej dostawie

- trasa przepływu przypadkiem nie przebiega przez przylądek HORN ( ryczące czterdziestki)

- kajakarz jes trzeźwy

- kajakarz wybierze trase krutszom (na zachód) czy dłuższo (na wschód) no bo Ziemia jes okrongła.

- akuratnie jes czynny kanał panamski (so czasem przestoje remontowe)

 

Uzależnień jes dużo wiency. Mię wystarcza moje ...... od gorzały.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może mi ktoś z Forumowiczów wyjaśnić jak długo się czeka na oryginalne części do subaru, jak to naprawdę wygląda?

 

Zamówiłem w ASO na początku stycznia lusterko, obiecywano że będzie pod koniec stycznia, minął luty.... i nic. Jak to jest, czy te części sprowadza się z księżyca? Powiedziano mi, że z Łodzi, a jak nie ma to z Niemiec czy Belgii, no rozumiem, że jeśli tam też nie ma to chyba z fabryki, ale w fabryce chyba mają jakiś magazyn?

 

A może nie zamawiać przez ASO tylko w inny sposób, proszę o info, bo strach mi pomyśleć gdybym miał zamówić cokolwiek, bez czego nie mógłbym jeździć..................

 

 

otrzymałem zapewnienie ze zamówiony element w ciagu 3 tygodni zostanie dostarczony przesyłką kurierską, bez dodatkowej opłaty na wskazany adres, otrzymałem po 7 dniach :grin: tzn wczoraj :cool:

 

PS nie lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może mi ktoś z Forumowiczów wyjaśnić jak długo się czeka na oryginalne części do subaru, jak to naprawdę wygląda?

 

Zamówiłem w ASO na początku stycznia lusterko, obiecywano że będzie pod koniec stycznia, minął luty.... i nic. Jak to jest, czy te części sprowadza się z księżyca? Powiedziano mi, że z Łodzi, a jak nie ma to z Niemiec czy Belgii, no rozumiem, że jeśli tam też nie ma to chyba z fabryki, ale w fabryce chyba mają jakiś magazyn?

 

A może nie zamawiać przez ASO tylko w inny sposób, proszę o info, bo strach mi pomyśleć gdybym miał zamówić cokolwiek, bez czego nie mógłbym jeździć..................

 

Zdaje się że już jest.Pewne trudnosci jednak byly :cool:

Nie wiem czy o Pana chodzi ale post trochę pomogł :lol: (może komuś innemu)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem telefon, że już jest. Dzięki wszystkim za informację.

 

...może zamówię już coś teraz np. klocki hamulcowe (niech leżą do przeglądu), bo znowu się okaże, że nie ma :lol:

 

pozdrawiam wszystkich cierpliwych posiadaczy Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam alternatywne żródła oryginalnych części (edited by WRC fan). Cżeści sa z gwarancja (w Niemczech są dwa lata na części) i z f-rą polską.

 

 

Prosiłbym o nie podawanie takich informacji "in public". Przypominam, że jesteśmy na forum Subaru Import Polska.

 

WRC fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam alternatywne żródła oryginalnych części Andrzej zakrzewski 604 858 525. Gośc sprowadza części z Niemiec i działa szybciej niż ASO. Cżeści sa z gwarancja (w Niemczech są dwa lata na części) i z f-rą polską.

 

Rozumiem intencje ale to chyba na jakimś innym forum trzeba by to oglosić lub w gazecie :roll: AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam alternatywne żródła oryginalnych części Andrzej zakrzewski 604 858 525. Gośc sprowadza części z Niemiec i działa szybciej niż ASO. Cżeści sa z gwarancja (w Niemczech są dwa lata na części) i z f-rą polską.

 

Rozumiem intencje ale to chyba na jakimś innym forum trzeba by to oglosić lub w gazecie :roll: AK

 

Szanowwny AK,

rozumiem, że jest Ci to nie na rękę, ale bywaja sytuacje, tak jak ta opisana w powyzszym poście, że ASO nie jest w stanie załatwić jakiejś cześci w któtkim czasie. Zyjemy w wolnym kraju i kazdy mam prawo wolnego wyboru, a proponowane przeze mnie rozwiązanie jest tylko alternatywą dla ASO i w miom odczusie nie stanowi dla ASO bezpośredniej konkurencji;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat........Ale tak jest przyjete że za ogloszenia trzeba placic.Myślę że moderator Ci to lepiej wytlumaczy :lol:

Pozdr.AK

ps.Czy na te czesci to p. Zakrzwski daje gwarancje czy trzeba do De jechac :?: .Czy trzeba montowac w jakiś zakladzie wyznaczonym przez dostawce Z. czy obojetne :?:

Oczywiście ze p.Z nie stanowi żadnej konkurencji a jest bardzo prawdopodobne że i części bierze z SIP-u :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO nie jest w stanie załatwić jakiejś cześci w któtkim czasie.

 

To nie wina ASO tylko "kajakarza" :mrgreen:

 

Zyjemy w wolnym kraju i kazdy mam prawo wolnego wyboru

 

Swieta racja ... lecz to forum SIP ...

 

Ale tak jest przyjete że za ogloszenia trzeba placic

 

Na czerwono ... :mrgreen:

 

Myślę że moderator Ci to lepiej wytlumaczy

 

No wlasnie gdzie sa ??? Poszly spac ??? A tu takie herezje :mrgreen: Woda swiecona goscia ... woda !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat........Ale tak jest przyjete że za ogloszenia trzeba placic.Myślę że moderator Ci to lepiej wytlumaczy :lol:

Pozdr.AK

ps.Czy na te czesci to p. Zakrzwski daje gwarancje czy trzeba do De jechac :?: .Czy trzeba montowac w jakiś zakladzie wyznaczonym przez dostawce Z. czy obojetne :?:

Oczywiście ze p.Z nie stanowi żadnej konkurencji a jest bardzo prawdopodobne że i części bierze z SIP-u :mrgreen:

 

Ja nie mam żadnego interesu żeby ktokoliwek korzystał usług tej czy innej osoby lub instytucji. Więc nie traktuje tego w kategorii ogłoszenia czy reklamy, tylko polecenia (sprawdziłem i działa).

 

A co do czesci to po zakupie możesz zrobic z nimi co zechcesz, np. zamontowac je w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... Równie dobrze należałoby usuwać posty o alternatywnych warsztatach, które nie mają autoryzacji SIP'u. Jak również ogłoszenia mniej lub bardziej komercyjne w dziale Kupię-Sprzedam.

 

To dla SIP-u mała konkurencja. A już na pewno w segmencie aut na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido :!:

Te dwa czy trzy warsztaty bez autoryzacji Sip-u to sa zaprzyjaznieni "wrogowie" i są od dawna- to się nie liczy :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Powiem tak, dopóki mam gwarancję to nie szukam nic na boku. Po gwarancji jak będzie mnie stać, to też nie będę szukał. A jak nie będzie mnie stać, to znajdę niezależnie czy ktoś tu napisze, czy nie. Więc reasumując - szkoda z publikacji takich rzeczy jest naprawdę niewielka i nie ma o co bić piany.

 

"Zaprzyjaźnieni wrogowie" - ładne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido :!:

Te dwa czy trzy warsztaty bez autoryzacji Sip-u to sa zaprzyjaznieni "wrogowie" i są od dawna- to się nie liczy :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Powiem tak, dopóki mam gwarancję to nie szukam nic na boku. Po gwarancji jak będzie mnie stać, to też nie będę szukał. A jak nie będzie mnie stać, to znajdę niezależnie czy ktoś tu napisze, czy nie. Więc reasumując - szkoda z publikacji takich rzeczy jest naprawdę niewielka i nie ma o co bić piany.

 

"Zaprzyjaźnieni wrogowie" - ładne :wink:

 

Nie strasz , nie strasz z tym szukaniem :mrgreen:

AK

ps. zdążyleś zapisać numer :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, nie czepiaj się Michała. To nie jego ani moja wina że to jest forum SIP. Staramy się mimo wszytsko chronić interesy SIP. Kupię/Sprzedam jest pod dość ścisłym nadzorem, a tego typuposty są konsekwentnie piętnowane. Nie wiem czy zauważyłeś że mimo mojego zaprzyjaźnienia z nieautoryzowanym warsztatem specjalistycznym zawsze gdy pytają mnie o warsztat podaję także ASO Subaru. SIP inwestuje jednak jakieś pieniądze w istnienie forum i coś się mu należy. Nie widzę nadgorliwości - zawsze można napisać wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, nie czepiaj się Michała. To nie jego ani moja wina że to jest forum SIP. Staramy się mimo wszytsko chronić interesy SIP. Kupię/Sprzedam jest pod dość ścisłym nadzorem, a tego typuposty są konsekwentnie piętnowane. Nie wiem czy zauważyłeś że mimo mojego zaprzyjaźnienia z nieautoryzowanym warsztatem specjalistycznym zawsze gdy pytają mnie o warsztat podaję także ASO Subaru. SIP inwestuje jednak jakieś pieniądze w istnienie forum i coś się mu należy. Nie widzę nadgorliwości - zawsze można napisać wiadomość prywatną.

 

Azrael, dla mnie to mimo wszystko lekka hipokryzja. Na Kupię-Sprzedam pojawiają sie niezwykle często oferty IMHO komercyjne. I wszyscy wiedzą, że one są komercyjne. Zarówno dotyczące sprzedaży części, jak i sprowadzania samochodów. Ja absolutnie nie mam nic przeciwko nim, ale skoro użytkownik (zaznaczam, użytkownik, a nie właściciel) dzieli się jakimś telefonem, to chyba tragedii nie ma. Nie wydaje mi się, żeby Pan Zenek był jakąkolwiek konkurencją dla SIP.

 

O warsztatach nieautoryzowanych czyta się tu równie często. O ile wszystko wypływa od użytkowników, a nie od właścicieli (wtedy to już reklama), to chyba nie powinniśmy się czepiać. He?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, nikt się nikogo nie czepia, WRCFan nie wlepił ostrzeżenia.

 

WRCFan nie zapytał też, jak sądzę, autora, czy może zmienić jego wypowiedź. A chyba powinien. Z powodu zwykłej przyzwoitości i szacunku dla innych. Autor nie napisał nic niezgodnego z netykietą, ani niezgodnego z jakimikolwiek znanymi mi regułami. Więc przynajmniej należało go zapytać. Myślę, że po uprzejmej prośbie, sam by zmienił i usunął numer telefonu.

 

Moderator ma moderować. A nie ciąć jak popadnie.

 

Za słownikiem jęz polskiego:

moderator

1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...