Skocz do zawartości

VI Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza - TOR KIELCE 04/08/2018


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎04‎.‎08‎.‎2018 o 21:20, Ayo napisał:

Widze, ze bardzo zacna ekipa sie zjawila ;)

Mirus, za co tys 40 sekund zgarnal ?

po wynikach wnioskuje, ze poziom byl wysoki,

albo czesc starych wyjadaczy dzien wczesniej popila ;-)

Hamulec nie wydał i ostatnia szykana na szczycie odcinka leśnego się rozleciała na wszystkie strony :D:D:D

Ale i tak było zajebiście :)

Pozdrawiamy wszystkich :D

Madzia i Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, zakończyłem już swój maraton i w niedzielę wieczorem dojechałem do celu.

 

Dzięki wszystkim za zabawę, rywalizację i atmosferę.

Zgadzam się z @woyt. Mnie też zabrakło w tym roku luzu czasowego, bo terminarz był napięty jak baranie jaja. W zeszłym roku, pamiętam, był czas na wszystko. Można było sobie przerwę techniczną zrobić, usiąść do kogoś na prawy, zabrać kogoś na prawy, pogadać itp. A w tym roku zdążyłem ledwo 3 jazdy treningowe przejechać. Ledwo.

 

Choć po prawdzie, gdybym wiedział że spotka mnie awaria, to może zrobiłbym tylko jedną :D i może wtedy starczyłoby Białasowi pary na 3 przejazdy liczone :D

Straszny niefart.... w zeszłym roku turbo, w tym roku uppipe... :angry:

 

Gratuluję zwycięzcom, a w szczególności (zdaje się) @marcinwrxsti, bo mi Twoja jazda imponowała. Piknie się to oglądało!

 

 

15 godzin temu, badyl napisał:

Woyt , dobrze Ci szło , nagroda była a Ty się zwinąłeś wcześniej :)

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

 

A jakie były nagrody? Za generalkę + klasy osobno? Za PS też coś było?

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras, beczka w miarę ok, ciaśniutko zaczęte ale jadu nie starczyło bo widać że Yeti bez ALS bardzo traci.  Na wolnych partiach zanim turbo się napompuje to mijają wieki a sekundki lecą.

 

Pogoda była masakryczna dla turbolotów :facepalm: .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało u mnie. W sumie nudy....

Błędy wynikały z temperatury, chyba...

bylo bardzo ciężko się zmobilizować do szybkiej jazdy.

Samochód dał radę. Tzn popiskuje, cos tam skrzypi, trzeszczy ale temperatura zrobiła swoje...

Było tak gorąco, ze ciężko się chodziło  i rozmawiało.

 

Dzięki @Beavis , staram się żeby to w miarę harmonijnie się działo....

 

pozdrawiam wszystkich.

 

  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było popatrzeć na te wszystkie porobione i te seryjne subaraki w jednym miejscu. Pogoda dopisała, ekipa zacna. Trochę mało jazdy, ale to już norma na zlotach SJS-u.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, szczególnie tych, którzy z różnych powodów nie ukończyli zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kowal napisał:

Zlot Subaru to nie super oes, tu chodzi o spotkanie użytkowników Imprez nie o prawdziwe ściganie emoji6.png

 

W życiu bym na to nie wpadł ;) Tylko kiedyś prócz wódeczki z ogóreczkami wieczór wcześniej,w dzień zlotu ziemia drżała na torze i w promieniu 20 km od niego.

Poziom jazdy był bardzo wysoki i widać było wolę walki. Teraz prócz paru jadących chłopaków mialo się wrażenie,że to zlot kursantów przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy,którzy kupili sobie subaru bo taka jest moda :ph34r:  Wybaczcie ale tak to wyglądało z boku.

Ok może to wina temperatury... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waszka napisał:

w dzień zlotu ziemia drżała na torze i w promieniu 20 km od niego.

Na każdym zlocie , a byłem na wszystkich 6 poziom uczestników był podobny .

Tak zapytam kolega to na ilu był zlotach że wyrobił sobie taka opinie ? , jakoś sobie nie przypominam żebyś startował ;)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kowal napisał:

Tak zapytam kolega to na ilu był zlotach że wyrobił sobie taka opinie ? , jakoś sobie nie przypominam żebyś startował ;)

Od kiedy sprzedał to pamiętne subaru, to tylko robi za apacza ;)

 

17 godzin temu, waszka napisał:

Zbrojeń może tak,jeśli chodzi o jazdę to poza kilkoma osobami dramat :facepalm:

Niestety 100% racji, ale jak koledzy zauważyli to nie jest rally sprint, tylko amatorska pojeżdżawka. Jedni kupują subaru żeby się ścigać a znaczna większość dla przyjemności i nie ma ambicji ani umiejętności napadać na każdą szykanę pełnym ogniem. To zlot amatorów a nie event RSMP... Ale każda konstruktywna krytyka jest dobra i mobilizująca :P.

 

Było gorąco i dla aut szczególnie takich jak subaru wymagając. Ogromne gratulację dla @pegi i @marcinwrxsti. Super jazda i obroniliście honor przed kolegą @waszka ;). Ja co prawda przyjechałem bez napinki, zrobić przerwsze kilometry w nowym aucie, ale niestety rok bez startów dodatkowo robi swoje. Pojechałem na seryjnej oponie, dramat jakiś, ale ciągnie mnie, ciągnie :). Po powrocie zakupiłem już opony, montujemy gadżety do obniżenia temp. oleju i zaczynam ćwiczyć. Za rok już takim frajerem nie będę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...