Skocz do zawartości

VI Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza - TOR KIELCE 04/08/2018


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś ?

https://www.facebook.com/events/267622493981815/

http://szkolajazdysubaru.pl/szkolenia/training/view/765/samochodowe-vi-ogolnopolski-zlot-samochodow-subaru-impreza

 

 

Program zlotu:

Godz. 08:30 – 09:30 - rejestracja uczestników.
Godz. 09:30 – 10:00 - oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
Godz. 10:00 – 13:00 -  zapoznanie, jazdy treningowe,
Godz. 13:00 – 13:50 – przerwa,
Godz. 13:50 -  14:00 -  zdjęcie grupowe,
Godz. 14:00 – 16:00 – próba sportowa z użyciem fotokomórki,
Godz. 16:00 – 16:30 – wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu, zakończenie
 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

1. Do klasyfikacji generalnej liczą się wszystkie czasy poszczególnych przejazdów.

2. Oprócz klasyfikacji generalnej wyłonimy zwycięzców z trzech klas: Outlaw, Turbo, samochody wolnossące.

3. Dopuszczamy opony zarówno sportowe jak i z homologacją drogową.

4. Zabronione jest używanie koców grzewczych oraz rolek.

5. Obowiązkowe jest korzystanie z kasków. Istnieje możliwość wypożyczenia kasku na cały dzień trwania imprezy po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym. Koszt 20zł.

6. Możliwa jest jazda z pilotem (który również musi posiadać kask).

7. Próba sportowa składa się z zarówno z otwartego toru jak i z pętli leśnej.

8. Oferta Bezzwrotna. Brak możliwości zmiany terminu i anulacji.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 minut temu, rosaskc napisał:

Ja szukam tylnego staba, bo myślę, że to mi coś da :P

Jak już chcesz koniecznie wydać pieniądze to kup opony. Extreme robi fajne i przystępne cenowo oponki, a różnica w prowadzeniu wozu i osiąganych czasach jest kolosalna. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jak już chcesz koniecznie wydać pieniądze to kup opony. Extreme robi fajne i przystępne cenowo oponki, a różnica w prowadzeniu wozu i osiąganych czasach jest kolosalna. :) 

 

Też o tym myślałem, ale wtedy oprócz opon musiałbym dokupić drugi felunek, przecież muszę na normalnej oponie dojechac i wrócić... Rozważam zakup 17 cali, bo miałbym wtedy taką felgę na upalanie w lato plus na zimowy kapeć. Dużo osób poleca pójść w felgę 18x8 do upalania ze względu na dostępność różnych opon, ale wtedy zima na 18 calach? Z drugiej strony mam teraz 18 cali na lato i żyję ;)

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Też o tym myślałem, ale wtedy oprócz opon musiałbym dokupić drugi felunek, przecież muszę na normalnej oponie dojechac i wrócić... Rozważam zakup 17 cali, bo miałbym wtedy taką felgę na upalanie w lato plus na zimowy kapeć. Dużo osób poleca pójść w felgę 18x8 do upalania ze względu na dostępność różnych opon, ale wtedy zima na 18 calach? Z drugiej strony mam teraz 18 cali na lato i żyję
Co myślicie?
Ze dobrych felg nigdy za duzo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 11:19, rosaskc napisał:

Też o tym myślałem, ale wtedy oprócz opon musiałbym dokupić drugi felunek, przecież muszę na normalnej oponie dojechac i wrócić...

 

Nie musisz, Extremy mają homo E, @marcinwrxsti na ten przykład dojeżdża na wszystkie imprezy na Extremach, wygrywa je a potem jeszcze wraca na tych samych Extremach do domu ;)

Można?

Można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 15:17, pegi napisał:

Właśnie. Dzwoniłem dziś na tor i dostałem info, że "grupa dzierżoniowska" zarezerwowała wszystko. Miejsc wolnych brak. Zostaje stodółka. 

 

a to cfffaniaki hurtownicy ... :) ;)

 

też się melduję ale na 99% towarzysko, bez jazdy, choć moje auto będzie upalane. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...