Skocz do zawartości

Dywaniki Outback II


waldun

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dywaników welurowych do ww. i mam wątpliwości :krecka_dostal:

1. Czy coś możecie polecić?

2. na allegro niektórzy piszą, że sprzedają dywaniki które pasują do OUT2 i OUT3. Czy faktycznie taka sama podłoga tam jest?

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na nasze Polskie warunki to preferuję raczej gumowe, co prawda wyglądają może gorzej, ale zimą, jesienią całe błoto najprawdopodobniej przesiąknie w tapicerkę podłogową, albo dywaniki nasiąkną i będzie słabo jak się samochód nagrzeje to można nie nadążyć z wycieraniem szyb - z gumowych wodę wylejesz i po sprawie.

 

To jednak kwestia gustu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, thorxahest napisał:

Na nasze Polskie warunki to preferuję raczej gumowe, co prawda wyglądają może gorzej, ale zimą, jesienią całe błoto najprawdopodobniej przesiąknie w tapicerkę podłogową, albo dywaniki nasiąkną i będzie słabo jak się samochód nagrzeje to można nie nadążyć z wycieraniem szyb - z gumowych wodę wylejesz i po sprawie.

 

To jednak kwestia gustu :)

 

 

Nie do końca jest jak piszesz ;) 

Niestety wiekszosc gumowych dywanikow ma niskie boki i woda ze śniegu bardzo łatwo sie z nich wylewa. 

Ale jeszcze gorsze sa dywaniki gumowe latem. Niestety ale guma z ktorej sa robione wydają bardzo intensywny zapach w czasie upałów. 

Moze ewentualnie oryginały na tym tle wypadają lepiej, ale wiekszosc zamienników po prostu nieprzyjemnie pachnie. 

Ma grube dywaniki welurowe z gumowanym spodem mogą naprawdę duzo wchłonąć nie przepuszczając wody dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego uciążliwego zapachu w sumie nie odczułem nigdy znacząco - pewnie to wina chorych zatok (również wcześniej takowe posiadałem), natomiast wysokość rantu jak najbardziej ma znaczenie :) nawet jak wysoki -  często się przelewa, trzeba opróżniać wodę/śnieg regularnie. W OBK mam gumowe, ale niskie, wręcz całkiem płaskie bez rantu (ale za to jest napis SUBARU :twisted:), także niebawem też będę poszukiwał jesienno-zimowych zapewne - dzięki  Kolego za info. Choć tapicerka wokół pedałów na zajechaną nie wygląda - może obecne dadzą radę, ale wątpię.

W

e Włoszech pluchy raczej było jak na lekarstwo, także muszę dostosować furexa do nowych realiów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...