Skocz do zawartości

XV II -pierwsza wyniana oleju


MaMis

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Szanownemu Państwu !

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za wszelkie zgłoszone uwagi i sugestie. Przeanalizowaliśmy po raz kolejny Państwa uwagi, zastrzeżenia i konstruktywną krytykę . Sygnały docierające od Państwa zarówno z Forum Subaru a także z bezpośrednich kontaktów i rozmów z Państwem w trakcie wizyt w serwisie doprowadziły nas do jednoznacznych wniosków zmierzających do poprawy, doprecyzowania i ujednolicenia standardów serwisowych ASO Subaru Zdanowicz. W celu podwyższenia jakości naszych usług podjęliśmy wraz z Zarządem Firmy PHU Zdanowicz Sp.z o.o. ASO Subaru & Mazda decyzję o utworzeniu, ustandaryzowaniu i udostępnieniu wraz z nowym rokiem 2020 precyzyjnego cennika przeglądów okresowych Subaru oraz innych usług serwisowych.

 

z wyrazami szacunku Paweł Narloch

kierownik serwisu ASO Subaru Zdanowicz

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie - ale proszę o wyjaśnienie czemu zapłaciłem za 5,5 l oleju, skoro wchodzi mniej?

 

Jak nie na forum, to macie do mnie kontakt, możemy wyjaśnić w salonie/osobiście. 

Edytowane przez bmbm
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paweł Narloch napisał:

doprowadziły nas do jednoznacznych wniosków zmierzających do poprawy, doprecyzowania i ujednolicenia standardów

:clapping:

Precyzyjny cennik to będzie dopiero coś. Jak musiało być wszystkim źle gdy cennik (jeszcze jest!) jest nieprecyzyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paweł Narloch napisał:

Dobry wieczór Szanownemu Państwu !

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za wszelkie zgłoszone uwagi i sugestie. Przeanalizowaliśmy po raz kolejny Państwa uwagi, zastrzeżenia i konstruktywną krytykę . Sygnały docierające od Państwa zarówno z Forum Subaru a także z bezpośrednich kontaktów i rozmów z Państwem w trakcie wizyt w serwisie doprowadziły nas do jednoznacznych wniosków zmierzających do poprawy, doprecyzowania i ujednolicenia standardów serwisowych ASO Subaru Zdanowicz. W celu podwyższenia jakości naszych usług podjęliśmy wraz z Zarządem Firmy PHU Zdanowicz Sp.z o.o. ASO Subaru & Mazda decyzję o utworzeniu, ustandaryzowaniu i udostępnieniu wraz z nowym rokiem 2020 precyzyjnego cennika przeglądów okresowych Subaru oraz innych usług serwisowych.

 

z wyrazami szacunku Paweł Narloch

kierownik serwisu ASO Subaru Zdanowicz

 

Uzgodnimy jeszcze pojemność oleju i wszyscy będziemy zadowoleni :yahoo:

Miłego weekendu  Panie Pawle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj wieczorem mój wyuczony samochód przypomniał mi o (pierwszym) przeglądzie i wymianie oleju silnikowego bo już było do tego około 600 km. Stało się to akurat w Rumi zatem odświętnie pozdrawiam mieszkańców 3miasta. Jednego i drugiego, 3miasta. :hi:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po 1st przeglądzie. Już zaspokajam ciekawość i melduję, że nalano 4,5 ltr oleju. Jako ciekawostkę przypomnę, że gdy zrobiłem przed pierwszą wymianę oleju, to zmieściło się 4,8 ltr. Oprogramowanie w kontekście cewki zostało ofkors zmienione.

 

Niestety, Szary Mnich zdaje się jak skrzypiał przodem tak skrzypi, choć pan z serwisu na moje pytanie czy wykryto i usunięto przyczynę tych dźwięków po konsultacji z kimś tam oznajmił, że to był "rancik" (na klockach?!), który zlikwidowano. Jutro poskrzypię Szarym Mnichem i jeśli będzie ładnie skrzypiał to chyba nagram dam i wam do posłuchania.

 

PS. Rabat z karty Klubu Subaru tym razem przekroczył nieco 200 zł (w sumie już ~280) więc chyba warto być w Klubie Subaru, rocznie to kosztuje 120 i jeszcze "Plejady" przysyłają.:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Rabat z karty Klubu Subaru tym razem przekroczył nieco 200 zł (w sumie już ~280) więc chyba warto być w Klubie Subaru, rocznie to kosztuje 120 i jeszcze "Plejady" przysyłają.:yahoo:

Potwierdzam, warto. U mnie już ponad 500zł się ustukało jak nie więcej (generalnie przestałem liczyć ale 2x przegląd, osłony silnika/dyfra itp  no i oczywiście zniżka na Zlot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szürkebarát napisał:

PS. Rabat z karty Klubu Subaru tym razem przekroczył nieco 200 zł (w sumie już ~280) więc chyba warto być w Klubie Subaru, rocznie to kosztuje 120 i jeszcze "Plejady" przysyłają.:yahoo:

O ile pamiętam,  to rabat za okazaniem karty to 10%. Jeśli tak, to przegląd musiał słono kosztować.  Paradoksalnie więc wolałbym cieszyć się mniejszym rabatem kwotowym,  mniej po prostu płacąc za usługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aflinta napisał:

O ile pamiętam to 10% jest na części a 20% na usługi.

Zgadza się. "uśredniony rabat" u mnie wyniósł nieco ponad 14%, wszystkie czynności z częściami 1164 zł, w tym sam przegląd ponad 500 zł. Czyli przegląd miał największą wagę w rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...