Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon... 2008


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

...czyli Pirelli is back in the game :twisted:.

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=9756

 

Okazało się, że Pirelli wygrało kontrakt na dostarczanie opon do WRC przez trzy sezony, począwszy od sezonu 2008.

 

Powiem szczerze, że jestem zdziwiony, biorąc pod uwagę obecną dominację BF Goodrich.

 

PS. Znów Petter będzie miał na co narzekać. Jeśli oczywiście w sezonie 2008 będzie jeszcze gdzieś jeździł, oprócz do sklepu po kefirek :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, zdrowia życzę, bo chyba ciężko chory jesteś, że mi odpowiedziałeś i pomogłeś :wink:

 

 

To jakaś zmowa. Robią z WRC coraz niebezpieczniejszy sport. Najpierw zmniejszenie rodzajów i ilości opon, teraz to :evil: Oby nikt przez to nie wyleciał w drzewo, czy potrącił kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, mus nie jest "od zawsze" w rajdach, raczej od niedawna, to nie szachy, ryzyko wliczone w cene :cool:

 

Rozumiem. W takim razie pozostaje czekać, kiedy kibice będą mogli stać na drodze, a auta będą miały 500+ KM. :roll:

 

 

Jak regres o regres :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, wiesz nie ma dobrej recepty, B grupa okazala sie przegieciem, ale lata 90 nie posiadaly m.in. "musu" a A grupie,

 

z jednej strony jestem za bezpieczenstwem, z drugiej jednak niech nadal wiecej zalezy od kierowcy.

 

mozna by dlugo dyskutowac, nad jakims zlotym srodkiem, wyglada na to ze caly czas go szukaja, wprowadzaja i znosza coraz to inne pomysly.

 

wszystko jak wszedzie ma poczatek i koniec przy finansach, jakbys nie patrzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje czekać, kiedy kibice będą mogli stać na drodze, a auta będą miały 500+ KM.

 

A źle było ? :wink:

 

Ja tu mówię o kwestiach bezpieczeństwa. Może jeszcze przywróćmy Portugalię do RMŚ i będzie jak dawniej? :sad: :wink: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Michelin nie jest zachwycony faktem, że BF Goodrich, w którego promocję władowano tyle kasy, nie wygrał przetargu FIA na opony do WRC na sezony 2008-2010. Właśnie Michelin podał decyzję FIA do sądu :twisted:.

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=9889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Michelin nie jest zachwycony faktem, że BF Goodrich, w którego promocję władowano tyle kasy, nie wygrał przetargu FIA na opony do WRC na sezony 2008-2010. Właśnie Michelin podał decyzję FIA do sądu :twisted:.

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=9889

 

Dzisiaj słyszałem info, że Pirelli wygralo i dlatego Katany się rozeźliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...