Skocz do zawartości

Świętokrzyskie zloty/spoty Subaru


Marinrider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie potrzebna Wasza pomoc. Ja mam do Skarżyska 500 km, a potrzebuję oględziny auta. Za dobre opinie tzn. potwierdzenie, że warto (oprócz blacharki ale liczę się z tym) oczywiście dobra butelka whisky :)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-s-turbo-4x4-ID6Bf1TD.html

 

Będę bardzo wdzięczny. Auto spełnia moje kryteria jeżeli chodzi o samochód i finanse tylko muszę wiedzieć czy warto ruszać w Polskę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.06.2018 o 22:43, Marinrider napisał:

Może jakiś zlot/spot Subaru w Świętokrzyskim? Ktoś się orientuje albo może wspólnie zorganizujemy?

 

Jakby ktoś miał blisko albo był zainteresowany spotem / pogaduchami na tematy najróżniejsze, to zapraszamy na podkarpackie spoty Subaru do Rzeszowa... Goście "zza miedzy" będą mile widziani, jak najbardziej :) A może i w świętokrzyskim coś się uda "rozruszać"...

 

https://forum.subaru.pl/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/

 

W dniu 28.08.2018 o 00:00, Marinrider napisał:

Wracam do pomysłu zlotu albo chociaż spotu. Pojawi się wydarzenie na FB i wrzucę linka na kilka grup i może się uda, chociaż kilka Subaru zebrać

 

Ukłony za podjęcie inicjatywy - spoty / zloty to świetna sprawa, u nas na podkarpaciu od jakiegoś czasu taka formuła funkcjonuje bardzo dobrze. Gdyby coś się coś w temacie "świętokorzyskich spotów" udało ciekawego zorganizować, to ja chętnie bym się pojawił - mam w sumie - jakby nie patrzeć, niedaleko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już założyłem temat i nic. Także są teraz założone dwa tematy. Trzeba trochę najpierw poszukać. :)

O ile się nie mylę (czytając regulamin), najpierw szukamy, później zakładamy, jeżeli nic nie znajdziemy, żeby nie robić ,,śmietnika". Chyba, że się mylę, bo bardzo często widuje takie same pytania zadawane po kilkadziesiąt razy, które już były kilkadziesiąt razy omawiane. ;)

Także trzeba by teraz połączyć jakoś oba tematy. :)

 

Edytowane przez Prezes-500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działajcie więc, Szanowne Grono. Na pewno warto !!

Ktoś z was powinien podjąć inicjatywę i wziąć sprawy w swoje ręce - ustalić jakiś stały termin spotów, i w jakimś charakterystycznym / dogodnym miejscu.

Początki na pewno nie będą oszałamiały frekwencją, ale od czegoś trzeba zacząć. 

U nas na podkarpackich spotach - jest to zawsze pierwsza sobota każdego miesiąca - Rzeszów, Park Papieski lub Podpromie. Każdy z ekipy przyzwyczaił się już, oswoił i pamięta - i w miarę możliwości przyjeżdża. A jeszcze kilka lat temu - przyjeżdżało raptem kilka osób. Powodzenia :)

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam chęć pojeździć w "lajtowym offroadzie", mam na myśli fabryczne auto poza asfaltem, znam kilka fajnych ścieżek, na któreś piątkowe popołudnie w okolicach Cedzyny/Górna/Mójczy/Krajna.

Ostatnio nawet specjalnie na biku poszukiwałem odpowiednich miejsc i stworzyłem małą mapkę :) 

Tereny polno-leśne z naciskiem na to pierwsze.

Nie chodzi mi o zdarcie lakieru i urwanie zawieszenia (oczywiście tego nie wykluczmy), ale sprawdzenie możliwości Sybaryny w lekkim terenie piach/błotko i żeby był ktoś, kto pomoże w przypadku zakopania się (linę do 3,5 t profilaktycznie już zakupiłem, łopatę i siekierę i siłę mięśni jako-tako posiadam :superhero:) , bo szansa na to będzie niewielka, ale spokój psychiczny większy w przypadku mojego niemal zerowego "offroadowego" doświadczenia z możliwościami AWD :mrgreen: 

Piękne widoki świętokrzyskie - gwarantowane oraz w przypadku głodu, miejscówkę na ognicho również się gdzieś ogarnie.

W razie chęci działania, zachęcam do kontaktu, opracujemy trip, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta grupa ;) wielkiego ruchu brak ale patrząc po spotowiczach MTN przynajmniej 3-4 subaru przeważnie są. 

 

W dniu 3.12.2018 o 21:16, thorxahest napisał:

 

Ostatnio nawet specjalnie na biku poszukiwałem odpowiednich miejsc i stworzyłem małą mapkę :) 

Tereny polno-leśne z naciskiem na to pierwsze.

 

Możesz się pochwalić miejscówkami^_^ w Kielcach mieszkam przeszło dwa lata ale terenu nie znam tutaj za nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że weekend jest sprzyjający to chętnie pojeżdżę po okolicy nieasfaltowej, gdyby ktoś reflektował. Myślę, że ok 1-2h żółwim tempem powinno wystarczyć i jakieś 50 km max w sumie. Czas dowolny także się dostosuję, ale najlepiej za dnia :) Jak coś to dajcie znać, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...