Jump to content

Konserwacja podwozia - Warszawa

Recommended Posts

Czy znacie zakład, który nie będzie się bał XT '87 i co ważniejsze, zrobi to dobrze, wręcz perfekcyjnie?

wszyscy naprawiają w Zegrzu, - w Warszawie jest drogo, bardzo drogo i dobrego lakiernika nie znam

tam gdzie naprawiam Dziada proponowano to

http://www.autocentrumpiotrowski.pl/ ,

ale nie pojechałem i nie sprawdzałem cen

• Thanks 1
  • 2 weeks later...
On 6/19/2018 at 9:52 AM, gumas_72 said:

wszyscy naprawiają w Zegrzu, - w Warszawie jest drogo, bardzo drogo i dobrego lakiernika nie znam

a czy namiarami na ten tani i dobry warsztat w Zegrzu, co tam wszyscy go znają i korzystają, to mógłbyś się podzielić? :)

55 minut temu, McDoune napisał:

a czy namiarami na ten tani i dobry warsztat w Zegrzu, co tam wszyscy go znają i korzystają, to mógłbyś się podzielić? :)

Nie w Zegrzu a w Serocku ul.Pułtuska 53a

• Like 1
  • Upvote 1
4 hours ago, kowal said:

Dzięki :)

• 1 month later...
W dniu ‎28‎.‎06‎.‎2018 o 12:49, kowal napisał:

Coś mi się wydaje, że to ja ich rozreklamowałem na forum, parę ładnych lat temu :D

Teraz adres zmienili  ul. Warszawska 28

Spośród ok. 35-40 samochodów, które u nich robiłem jeśli mam  uwagi to tylko do własnego GTeka :wacko: - w październiku poprawki ;)

Edited by Fala
  • Thanks 1
W dniu 25.08.2018 o 22:52, Fala napisał:

Coś mi się wydaje, że to ja ich rozreklamowałem na forum, parę ładnych lat temu :D

Spośród ok. 35-40 samochodów, które u nich robiłem jeśli mam  uwagi to tylko do własnego GTeka :wacko: - w październiku poprawki ;)

szewc bez butów chodzi ;)

• 3 weeks later...
W dniu ‎25‎.‎08‎.‎2018 o 22:52, Fala napisał:

Czy masz na myśli ten warsztat - Mechanika Pojazdowa Leszek Skośkiewicz? Na googlach znalazłem do niech nr tel 602 139 875, ale osoba która odebrała twierdzi, że nie robią konserwacji podwozi.

1 minutę temu, Bazy7 napisał:

Czy masz na myśli ten warsztat - Mechanika Pojazdowa Leszek Skośkiewicz? Na googlach znalazłem do niech nr tel 602 139 875, ale osoba która odebrała twierdzi, że nie robią konserwacji podwozi.

Nie, ten co piszesz, to ktoś inny.

2 godziny temu, Bazy7 napisał:

Adres się zgadza ;-) OK, a masz jakiś nr telefonu?

Za parę chwil - zapomniałem telefonu w samochodzie

puść esa na 506 15 62 15 to odpowiem, nie chce tu wrzucać, bo nie wiem, czy blacharz chce, żebym łamał jego rodo :mrgreen:

Edited by Fala
  • 3 weeks later...

Słuchajcie, a jak ma sie pomysł zabezpieczenia antykorozyjnego auta, które w fabryce było juz w pewnym stopniu zabezpieczane? Przynajmniej tak twierdzą w manualu na rynek US, (moje auto jest EDM). Czy takie nowe zabezpieczenie nie będzie się "gryzło" z tym, co już jest na aucie? 

W manualo jest szczegółowo opisane, element po elemencie, co i jak zabezpieczealni. Poniżej parę rzutów, użyte w fabryce preparaty to Rust-stop aerosol (K0877YA015) THREE BOND 6115.

image.thumb.png.fb458d8373dbec0b2e5a1f943e39d885.png

image.png.2294f3d30cf3faa7018df4f82496a4ec.png

image.png.fa14e7d10b30761b3af34839291ce3d9.png

image.png.8ecf6932d88930a8a3020a1d5fbea221.png