Skocz do zawartości

Konserwacja podwozia - Warszawa


Guliwer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
On 6/19/2018 at 9:52 AM, gumas_72 said:

wszyscy naprawiają w Zegrzu, - w Warszawie jest drogo, bardzo drogo i dobrego lakiernika nie znam

 

 

 

a czy namiarami na ten tani i dobry warsztat w Zegrzu, co tam wszyscy go znają i korzystają, to mógłbyś się podzielić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kowal said:

 Nie w Zegrzu a w Serocku ul.Pułtuska 53a

 

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu ‎28‎.‎06‎.‎2018 o 12:49, kowal napisał:

 Nie w Zegrzu a w Serocku ul.Pułtuska 53a

 

Coś mi się wydaje, że to ja ich rozreklamowałem na forum, parę ładnych lat temu :D

Teraz adres zmienili  ul. Warszawska 28

 Spośród ok. 35-40 samochodów, które u nich robiłem jeśli mam  uwagi to tylko do własnego GTeka :wacko: - w październiku poprawki ;)

 

Edytowane przez Fala
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 22:52, Fala napisał:

 

Coś mi się wydaje, że to ja ich rozreklamowałem na forum, parę ładnych lat temu :D

Teraz adres zmienili  ul. Warszawska 28

 Spośród ok. 35-40 samochodów, które u nich robiłem jeśli mam  uwagi to tylko do własnego GTeka :wacko: - w październiku poprawki ;)

 

szewc bez butów chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu ‎25‎.‎08‎.‎2018 o 22:52, Fala napisał:

 

Coś mi się wydaje, że to ja ich rozreklamowałem na forum, parę ładnych lat temu :D

Teraz adres zmienili  ul. Warszawska 28 

 Spośród ok. 35-40 samochodów, które u nich robiłem jeśli mam  uwagi to tylko do własnego GTeka :wacko: - w październiku poprawki ;)

 

 

Czy masz na myśli ten warsztat - Mechanika Pojazdowa Leszek Skośkiewicz? Na googlach znalazłem do niech nr tel 602 139 875, ale osoba która odebrała twierdzi, że nie robią konserwacji podwozi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bazy7 napisał:

 

Czy masz na myśli ten warsztat - Mechanika Pojazdowa Leszek Skośkiewicz? Na googlach znalazłem do niech nr tel 602 139 875, ale osoba która odebrała twierdzi, że nie robią konserwacji podwozi.

 

 

Nie, ten co piszesz, to ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2018 o 14:54, Bazy7 napisał(a):

 

Adres się zgadza ;-) OK, a masz jakiś nr telefonu?

Za parę chwil - zapomniałem telefonu w samochodzie

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, a jak ma sie pomysł zabezpieczenia antykorozyjnego auta, które w fabryce było juz w pewnym stopniu zabezpieczane? Przynajmniej tak twierdzą w manualu na rynek US, (moje auto jest EDM). Czy takie nowe zabezpieczenie nie będzie się "gryzło" z tym, co już jest na aucie? 

 

W manualo jest szczegółowo opisane, element po elemencie, co i jak zabezpieczealni. Poniżej parę rzutów, użyte w fabryce preparaty to Rust-stop aerosol (K0877YA015) THREE BOND 6115.

 

 

image.thumb.png.fb458d8373dbec0b2e5a1f943e39d885.png

 

image.png.2294f3d30cf3faa7018df4f82496a4ec.png

 

 

image.png.fa14e7d10b30761b3af34839291ce3d9.png

 

image.png.8ecf6932d88930a8a3020a1d5fbea221.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
On 9/19/2018 at 3:13 PM, Fala said:

Za parę chwil - zapomniałem telefonu w samochodzie

puść esa na 506 15 62 15 to odpowiem, nie chce tu wrzucać, bo nie wiem, czy blacharz chce, żebym łamał jego rodo :mrgreen:

Kolego, podeślesz mi na priv namiar? Czy tu „robimy” blacharkę - lakier, czy też podwozie? Mam dwa ogniska od dołu więc szukam kogoś, kto to dobrze oczyści, wytrawi i zabezpieczy na przyszłe lata. No i nad szybą przednią mam mały bombek, którego trzeba wyeliminować... dlatego szukam kogoś sprawdzonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 11:20, Krisugr napisał(a):

Kolego, podeślesz mi na priv namiar? Czy tu „robimy” blacharkę - lakier, czy też podwozie? Mam dwa ogniska od dołu więc szukam kogoś, kto to dobrze oczyści, wytrawi i zabezpieczy na przyszłe lata. No i nad szybą przednią mam mały bombek, którego trzeba wyeliminować... dlatego szukam kogoś sprawdzonego. 

Wyślij mi zdjęcia na falasuisse@gmail.com - póki co najbliższy termin to połowa lutego 22 - zapytam, pewnie wycenią.
Naprawy, blacharka, lakiernik.

 

  

W dniu 27.12.2021 o 11:20, Krisugr napisał(a):

506 1

Nieaktualny. 

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Fala said:

Wyślij mi zdjęcia na falasuisse@gmail.com - póki co najbliższy termin to połowa lutego 22 - zapytam, pewnie wycenią.
Naprawy, blacharka, lakiernik.

 

  

Nieaktualny. W razie potrzeby 501584598

Fotki mam kiepskie bo takie z boku jak byłem na przeglądzie cyknąłem. Podeślę na maila. 
a gdzie to miejsce jest? Podasz adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...