Skocz do zawartości

cvt kto potrafi naprawić


haphap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

cd zabawy :toobad:

ale chyba nie o to chodzi

kupić auto, nawet bardzo tanio bądź okazyjnie i nie móc go uruchomić ponad rok to słabo

nawet jak miało historię wspomnianą w innych wątkach

nawet gdyby auto nadawało się tylko na dawce to powinien ktoś z ASO/nie ASO jasno stwierdzić

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Wychodzimy z założenia, że mamy do czynienia (przynajmniej w PYTANIACH DO DZIAŁU TECHNICZNEGO) z ludźmi biorącymi odpowiedzialność za swoje słowa.

W związku z tym pragniemy zwrócić uwagę na stosowne POSTowanie. 

 

Każdy z Państwa ma prawo zamieścić swoje uwagi w tym dziale. Niemniej jednak powinny one zawierć pełny, obiektywny opis sytuacji.

Lakoniczne wpisy, które można podciągnąć pod HEJTowanie nie przystają do osób mieniących się użytkownikami oficjalnego forum Subaru.   

 

DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

Szanowni Państwo,

Wychodzimy z założenia, że mamy do czynienia (przynajmniej w PYTANIACH DO DZIAŁU TECHNICZNEGO) z ludźmi biorącymi odpowiedzialność za swoje słowa.

W związku z tym pragniemy zwrócić uwagę na stosowne POSTowanie. 

 

Każdy z Państwa ma prawo zamieścić swoje uwagi w tym dziale. Niemniej jednak powinny one zawierć pełny, obiektywny opis sytuacji.

Lakoniczne wpisy, które można podciągnąć pod HEJTowanie nie przystają do osób mieniących się użytkownikami oficjalnego forum Subaru.   

 

DT

Dzień dobry 

 

Jeżeli to do mnie .. to serdecznie przepraszam jeżeli uraziłem Dział Techniczny , ja tylko zapytałem bo mam problem który próbuje przy pomocy ASO/SIP rozwiązać ... 

 

Niemniej biorąc pod uwagę 14 miesięczna diagnostyką /naprawę-nienaprawę skrzyni biegów mojego samochodu w ASO Mikołów liczyłem na wskazanie serwisu ASO który by wg Działu Technicznego będzie potrafił usterkę zdiagnozować a może nawet naprawić.

 

Liczę na odpowiedz i mam nadzieję że tego typu zapytanie nie jest zaliczane do HEJTU 

 

Przy okazji czy  Dział Techniczny jest w stanie podpisać się imieniem i nazwiskiem ? Bo chciałbym wiedzieć kogo zapytanie o wskazanie serwisu kompetentnego do diagnostyki i serwisu skrzyni CVT konkretnie uraziło?

 

 

Pozdrawiam

 

Sebastian Żurek

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...