Skocz do zawartości

Levorg gwarancja i przetarta skóra


Rafik83pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy pisalem to juzna tym forum mi w FXT MY 2013 ASO dwa razy już wymieniali poszycie siedziska kierowcy. Bo ta eko skóra pękała równo co roku
Wymieniali bez dyskusji na gwarancji...
To zobaczymy ją ja dostanę odp. Dam znać jak coś będę wiedział

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 14:45, Lisek napisał:

STI MY 16 , wytarta kierownica po 20000km  i pol roku uzywania uznana na gwarancji bez problemu.Nie dostalem nowej ale obszycie nowym o wiele lepszym materialem.

IMG_3945.jpg

IMG_3946.jpg

IMG_3947.jpg

 

jedno slowo - katastrofa :blink:

 

wyglada tak, jakby autem jezdzila jakas nerwowa blond barbie i non-stop skrobala pazurkami wieniec kierownicy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eddie_gt4 napisał:

wyglada tak, jakby autem jezdzila jakas nerwowa blond barbie i non-stop skrobala pazurkami wieniec kierownicy... 

Czasami winny jest pierścionek albo obrączka. Mieliśmy tak niestety w poprzednim Forku - winny był pierścionek niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎21 o 07:12, mechanik napisał:

Czasami winny jest pierścionek albo obrączka. Mieliśmy tak niestety w poprzednim Forku - winny był pierścionek niestety.

albo wycieranie skóry mokra ścierką (przemaczanie) przy okazji mycia auta i sprzątania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przetarcia powstają zapewne często od biżuterii. Porsche zakłada, ze ich użytkowniczki maja pierścionki na każdym palcu a faceci po kilka sygnetów. Rękawiczki powinny być w standardzie a obowiązek zakładania warunkiem utrzymania gwarancji ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przetarcie to było typowo wada lakierowania skóry, osoba jeżdżąca tym porsche raczej normalna bez złota na palcach. Co do rękawiczek raczej użytkownika - troglodyty nie przekonasz bo powie że to dla zniewieściałych mężczyzn :)

Edytowane przez Urabus
Edycja wylgaryzmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 23.06.2018 o 16:09, Tsunetomo napisał:

Te przetarcia powstają zapewne często od biżuterii. Porsche zakłada, ze ich użytkowniczki maja pierścionki na każdym palcu a faceci po kilka sygnetów. Rękawiczki powinny być w standardzie a obowiązek zakładania warunkiem utrzymania gwarancji ;)

 

 

 

Jest na to sposób. 

 

 

3pcs-set-wool-Winter-Car-Steering-wheel-Cover-5-Colors-Long-Australian-Plush-Heated-Fur-Genuine.jpg_640x640.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Skóra bardzo nie lubi ostrych elementów, mam na każdej kierownicy uszkodzenia od obrączki, to jedyny minus małżeństwa w sumie. 

 

W starym Subaru skórzana kierownica zaczęła nosić znamiona użytkowania po około 15 latach, mam nadzieję że Subaru sięgnie do "magazynów" po ówczesną skórę, tak na kierownicę jak i na fotele.  

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 11:24, chojny napisał:

 

W starym Subaru skórzana kierownica zaczęła nosić znamiona użytkowania po około 15 latach, mam nadzieję że Subaru sięgnie do "magazynów" po ówczesną skórę, tak na kierownicę jak i na fotele

 

Niestety te czasy już chyba nie wrócą w motoryzacji... :(:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.06.2018 o 07:12, mechanik napisał:

Czasami winny jest pierścionek albo obrączka. Mieliśmy tak niestety w poprzednim Forku - winny był pierścionek niestety.

Szanuję takie wypowiedzi. Najłatwiej jest zrzucić winę na producenta pocieszając się, że się wydało 120 tysięcy na samochód to można wymagać... 
Co do meritum, niestety ale mocne wyprofilowanie foteli w Levorg'u czy też STI powoduje, że wsiadając i wysiadając ugniatamy i ocieramy siedzisko fotela, co skutkuje przetarciem tapicerki. W gwoli ścisłości, nie jest to problem tylko Subaru, w ostatnim czasie widziałem wiele samochodów "premium", w których stan rzeczy wygląda podobnie albo i nawet gorzej. W Żony C klasie, po 2,5 roku zmuszeni byliśmy zmienić poszycie fotela kierowcy ponieważ "eko skóra" się poddała... 
 

W dniu 26.07.2018 o 07:20, kamilos89 napisał:

Niestety te czasy już chyba nie wrócą w motoryzacji... :(:angry:

Z tym należy się pogodzić lub przesiąść się na rower.

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2018 o 14:56, raju napisał:

Szanuję takie wypowiedzi. Najłatwiej jest zrzucić winę na producenta pocieszając się, że się wydało 120 tysięcy na samochód to można wymagać... 
Co do meritum, niestety ale mocne wyprofilowanie foteli w Levorg'u czy też STI powoduje, że wsiadając i wysiadając ugniatamy i ocieramy siedzisko fotela, co skutkuje przetarciem tapicerki. W gwoli ścisłości, nie jest to problem tylko Subaru, w ostatnim czasie widziałem wiele samochodów "premium", w których stan rzeczy wygląda podobnie albo i nawet gorzej. W Żony C klasie, po 2,5 roku zmuszeni byliśmy zmienić poszycie fotela kierowcy ponieważ "eko skóra" się poddała... 
 

Z tym należy się pogodzić lub przesiąść się na rower.

 

... oczywiście wszystko się może przetrzeć z czasem - pozostaje kwestia, czy nie dzieje się to za szybko. Poniżej przetarcie od zapięcia pasa bezpieczeństwa, które powstało już po 1000 km. Obecnie auto ma 3 miesiące i przebieg 4000:

1FB586B6-7E77-4753-B38F-8965E99FC171.jpeg

 

To moje drugie Subaru, z auta jestem bardzo zadowolony i nie oczekuję wnętrza Audi. Może by tak Subaru/SIP wymyśliło jakiś pokrowiec z miękkiego materiału (?) na zapinkę od pasa,  żeby auto nie ulegało autodestrukcji :)

 

Edytowane przez Urbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2018 o 13:34, jamesbondzio napisał:

albo wycieranie skóry mokra ścierką (przemaczanie) przy okazji mycia auta i sprzątania ;-)

Ale to chyba nie jest skóra tylko "skajka-niepękajka" (przynajmniej tak wygląda) która jak widać jednak pęka :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...