Jump to content

Docisk - znajdź 3 różnicę

Narrator
 Share

Recommended Posts

Witam

Zagadka jak w temacie. Kto potrafi wyjaśnić czym się różni oryginalny docisk exedy od zamiennika exedy?

Bo jedną z różnic której nie da się przeoczyć jest cena: 600 zł vs. 150 zł

2.jpg.e5b8e97f6dfda84c49a4e912bf3b9372.jpg

4.jpg.2c9f847c76e4f36c9351f58ad3deadb7.jpg

3.jpg.eb5558eda561bce7ae0bfaedf09957d8.jpg

1.thumb.jpg.d7e24264818e7c19a4cada6955be878a.jpg

5.thumb.jpg.cb1af74f6bf4dee88e103ab53db2a5fe.jpg

A tak poważnie nie chodzi o różnice w napisach i znaczkach. Czy do oryginalnych docisków użyte są inne / lepsze materiały? 

W wadze i wykonaniu tych docisków nie widzę żadnej różnicy i zastanawiam się dlaczego jest taka przepaść cenowa. 

Pozdrawiam

Edited by Narrator

2 godziny temu, Narrator napisał:

A tak poważnie nie chodzi o różnice w napisach i znaczkach. Czy do oryginalnych docisków użyte są inne / lepsze materiały? 

W wadze i wykonaniu tych docisków nie widzę żadnej różnicy i zastanawiam się dlaczego jest taka przepaść cenowa. 

Pozdrawiam

Wsadź je na wagę kuchenną. Być może jeden jest wykonany z plasteliny ;)   

Zapewne to ten sam produkt, pierwszy sort idzie na pierwszy montaż, drugi sort jako oryginalny ASO, a trzeci jako zamiennik. Różnice będą gdy odpalisz maszynę pomiarową i pomierzysz równoległości prostopadłości i inne. 

1 godzinę temu, llkuba napisał:

Wsadź je na wagę kuchenną. Być może jeden jest wykonany z plasteliny ;)   

Waga identyczna :) Nie mogę się doszukać żadnej różnicy. Jakby nie było napisów to bym nie zgadł który jest który. 

Kiedyś z ciekawości założe zamiennik. Mam wrażenie że jedyna różnica jest w cenie.

2 minuty temu, Narrator napisał:

Waga identyczna :) Nie mogę się doszukać żadnej różnicy. Jakby nie było napisów to bym nie zgadł który jest który. 

Kiedyś z ciekawości założe zamiennik. Mam wrażenie że jedyna różnica jest w cenie.

Może być inny materiał jeden będzie twardy drugi miękki. 

Klocki, też wyglądają podobnie ale jedne hamują a drugie palą się ... .

Ja stawiam ze dociski sa takie same ale tarcze sie napewno ruznia zamiennik pojedyncze sprezynki orginal podwojne sprezynki i wlasnie w tym jest szkopul

15 godzin temu, namiot napisał:

Ja stawiam ze dociski sa takie same ale tarcze sie napewno ruznia zamiennik pojedyncze sprezynki orginal podwojne sprezynki i wlasnie w tym jest szkopul

O "kurła", takich "byków" już dawno nie widziałem. Jesteś z pokolenia, dla których nie ma znaczenia czy robią komuś laskę czy łaskę?

Edited by hugo
  • Haha 1
  • Upvote 1