Jump to content

Outback 2018 czy ma samopoziomowanie zawieszenia

Recommended Posts

Witam, nie widze nigdzie informajci o tym, ze outback 2018 ma samopoziomowanie tylnego zawieszenia. W archiwum oferty modelowej widze taka informacje w roczniku '11 a w '12 juz nie.. Czy nowym outback ma samopoziomowanie na tylnej osi czy nie chodzi mi tutaj o model 2018?

Nie znam specyfikacji - zakładam, że nie ma. W nowym modelu począwszy od MY15 nie było. I w moim odczuciu - po przesiadce z MY12 (tam były) nie jest to minus. Samochód prowadzi się dużo lepiej - zawieszenie tylne mniej buja. Przy dużym obciążeniu (4 osoby, bagażnik na full + 3 rowery na haku) tył nie siada mocno.

Dzieki za odpowiedz. Nie wiem dlaczego auto mialoby sie prowadzic gorzej z powodu samopoziomujacego sie zawieszenia. Wg mnie wlasnie powinno prowadzic sie lepiej. Piszesz, ze tyl nie siada mocno, ale jednak siada. Troche to bez sensu, mialem pare subaru i teraz mam OBK 3.6 i uwazam samopoziomowanie za bardzo duza zalete. Zastanawiam sie czy jesli kupiwe MY18 to bedzie mi to bardzo przeszkadzac. Moze ma ktos fote jak bardzo auto siedzi podczas wyjazdu na wakacje..

Tu pisałem po powrocie z pierwszych wakacji: LINK

21 minut temu, Kario napisał:

mialem pare subaru i teraz mam OBK 3.6 i uwazam samopoziomowanie za bardzo duza zalete. Zastanawiam sie czy jesli kupiwe MY18 to bedzie mi to bardzo przeszkadzac.

Miałem ten sam dylemat przed zakupem - zupełnie niepotrzebnie. 

Poza tym nawet z SLS mimo wszystko zawieszenie minimalnie siada. A załadowane pracuje dużo mocniej od załadowanego w nowym OBK. Takie moje subiektywne obserwacje.