Skocz do zawartości

Pedał gazu subaru legacy IV


Przecier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy dziś stało się niemożliwe bo moje subaru nie dowiozło mnie do pracy :( W pewnym momencie nagle przestał działać gaz tz działa tak że wyżej niż 2tys obrotów się nie dało wkręcić auta, a bez wciskania pedału gazu obroty sibie skaczą raz trzyma 2tys raz 1,3 tys obr., podpiąłem pod mój sprytny tel subarynke i wyskoczyły mi takie błędy:

Subaru legacy 2006r

EJ20F 2.0R 165km

Kombi

 

Screenshot_20180609-085005.thumb.png.c571b311b43858fa12c9c5c468b8aedf.png

 

1. I teraz Pytanie do was, co dokładnie poszło, pedał gazu??? czy sensor położenia pedału gazy czy jakoś tak to się nazywa????

2. Czy pedał gazu będzie pasował od disla, bo ich najwięcej na rynku????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie manual

P0607 a to coś z komputerem sterującym silnikiem :(

Dziwi mnie tylko że wywala też błąd 

0607 a to od sterowania komputerem chyba :)

Napiszcie mi czy Pedał gazu będzie pasował z Disla lub z Spec B do mnie?? Albo najlepiej konkretnie jaki to ma być :) Nie mam dostepu do auta teraz bo jest na warsztacie zamknięty do Wtorku :(

Subaru legacy 2006r

EJ20F 2.0R 165km

Kombi

 

Bo na alllegro jest tyle tego że nie wiem w końcu który mi podejdzie.

Edytowane przez Mariusz Pantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mariusz Pantol napisał:

nie manual

P0607 a to coś z komputerem sterującym silnikiem :(

Dziwi mnie tylko że wywala też błąd 

0607 a to od sterowania komputerem chyba :)

Napiszcie mi czy Pedał gazu będzie pasował z Disla lub z Spec B do mnie?? Albo najlepiej konkretnie jaki to ma być :) Nie mam dostepu do auta teraz bo jest na warsztacie zamknięty do Wtorku :(

Subaru legacy 2006r

EJ20F 2.0R 165km

Kombi

 

Bo na alllegro jest tyle tego że nie wiem w końcu który mi podejdzie.

VIN na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Lu1988 napisał:

Musisz wpisać nr części padał sam wymontujesz do odkrecenia tylko dwie śruby jednak według mnie problemem nie jest pedal bo już trzy wymieniłem o jest to samo cały czas :-(

Tylko ty pisałeś że u ciebie nie ma w ogóle reakcji na pedał gazu a u mnie jest tylko że auto się nie wkręca wyżej niż 2,3tys obr.

 

 

 

Kolejne pytanie czy jest jakaś różnica w pedale o oznaczeniu 36010AG021  który według tej stronki pasuje do mnie http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b13/type_84/manipulation/pedal_system/illustration_1/

 

z pedałem o oznaczeniu 36010AG00 takim jak tu http://allegro.pl/198800-0110-potencjometr-pedal-gazu-legacy-iv-2-0-i7008269078.html

Bo ten drugi średnio za 40zł chodzi a taki jak niby do mnie pasuje to ponad 80, a jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać??? :P

 

Czym one się różnią????

Edytowane przez Mariusz Pantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mariusz Pantol napisał:

 

Tylko ty pisałeś że u ciebie nie ma w ogóle reakcji na pedał gazu a u mnie jest tylko że auto się nie wkręca wyżej niż 2,3tys obr.

 

 

 

Kolejne pytanie czy jest jakaś różnica w pedale o oznaczeniu 36010AG021  który według tej stronki pasuje do mnie http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b13/type_84/manipulation/pedal_system/illustration_1/

 

z pedałem o oznaczeniu 36010AG00 takim jak tu http://allegro.pl/198800-0110-potencjometr-pedal-gazu-legacy-iv-2-0-i7008269078.html

Bo ten drugi średnio za 40zł chodzi a taki jak niby do mnie pasuje to ponad 80, a jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać??? :P

 

Czym one się różnią????

To są różne potencjometry (różnie wyskalowane, mimo iż wyglądają tak samo). Jak koniecznie chcesz zamiennik dla 36010AG021, to szukaj 36010AG020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...