Jump to content

Maglownica wyciek

Macieja87
 Share

Recommended Posts

Cześć. 

Pojawił mi się wyciek z przekładni... Nie żyję w Polsce i mam baardzo ograniczone ruchy. Stąd pytanie, czy wyciek z miejsca na zdjęciu (przed i po oczysczeniu) kwalifikuje ją do wymiany, czy zna ktoś sposób na uporanie się z tym?  Na moje niefachowe oko cieknie z pod "gumowej czapki", lecz mogę się mylić 

Będę wdzięczny za konkretne rady.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Jeśli magiel nie stuka a płynu w zbiorniczku nie ubywa znacząco, to polecałbym zastosowanie uszczelniacza do wspomagania kierownicy, np. Prestone lub Wynns. Czasem pomaga na długo.

Teoretycznie jeszcze nie stuka (lecz kim jestem by to oceniać xD). Płynu w zbiorniku ubywa, na szczęście powoli.

Nigdy nie byłem zwolennikiem uszczelniaczy

Jak pisałem, nie mieszkam w kraju, więc nie mam możliwości unieruchomić auto na miesiąc aby wysyłać ją do regeneracji.

Spotkało mnie małe szczęście i znalazłem już używkę. Nie jestem za takimi rozwiązaniami, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma hehe.

Starą będę miał na przyszłość aby np móc wysłać do PL na regenerację :-) 

Czy dextron 3 będzie odpowiednim płynem do zalania?

Recki dzięki, taki zaleję.

Krvrad przeczytaj 2 zdanie 1 postu...w Polsce regenerują wszystko, w krajach skandynawskich kupują wszystko nowe. Nie wiesz gdzie jestem więc po co takie posty...

Na szczęście pomocny człowiek, znalazł mi używkę w dobrej cenie, więc temat zamknięty.

• 1 month later...
W dniu 8.06.2018 o 13:55, ipsx82 napisał:

Koszt regeneracji około 700 - 800 a koszt uszczelniacza do układu wspomagania około 50 

Gdzie sensownie zregeneruje? Mam 2: Gacek III (tłucze) i Gacek IV (cieknie). W Lauber telefonicznie powiedzieli, że nie pomogą...