Skocz do zawartości

Maglownica wyciek


Macieja87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Pojawił mi się wyciek z przekładni... Nie żyję w Polsce i mam baardzo ograniczone ruchy. Stąd pytanie, czy wyciek z miejsca na zdjęciu (przed i po oczysczeniu) kwalifikuje ją do wymiany, czy zna ktoś sposób na uporanie się z tym?  Na moje niefachowe oko cieknie z pod "gumowej czapki", lecz mogę się mylić 

Będę wdzięczny za konkretne rady.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli magiel nie stuka a płynu w zbiorniczku nie ubywa znacząco, to polecałbym zastosowanie uszczelniacza do wspomagania kierownicy, np. Prestone lub Wynns. Czasem pomaga na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, nie mieszkam w kraju, więc nie mam możliwości unieruchomić auto na miesiąc aby wysyłać ją do regeneracji.

Spotkało mnie małe szczęście i znalazłem już używkę. Nie jestem za takimi rozwiązaniami, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma hehe.

Starą będę miał na przyszłość aby np móc wysłać do PL na regenerację :-) 

Czy dextron 3 będzie odpowiednim płynem do zalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recki dzięki, taki zaleję.

Krvrad przeczytaj 2 zdanie 1 postu...w Polsce regenerują wszystko, w krajach skandynawskich kupują wszystko nowe. Nie wiesz gdzie jestem więc po co takie posty...

 

Na szczęście pomocny człowiek, znalazł mi używkę w dobrej cenie, więc temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.06.2018 o 13:55, ipsx82 napisał:

Koszt regeneracji około 700 - 800 a koszt uszczelniacza do układu wspomagania około 50 

Gdzie sensownie zregeneruje? Mam 2: Gacek III (tłucze) i Gacek IV (cieknie). W Lauber telefonicznie powiedzieli, że nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...