Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja VI i VII !!!


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

napiszę i tu, żeby zwiększyć szanse, może ktoś się skusi.

 

Sprzedam Voucher na opony wygrany na Plejadach

 

Voucher był już teoretycznie sprzedany. Niestety nie udało się dokończyć z przyczyn niezależnych od nas. Poniżej wrzucam nasz post jeszcze raz i jeszcze raz namawiam do szybkiej reakcji !!! 

Zdecydowaliśmy z Kasią że voucher na opony który wygraliśmy na Plejadach za klasę Outlaw przekażemy jako wsparcie dla Wacka (http://wacekwracajdonas.pl/) . Gdyby ktoś z was lub z waszych znajomych chciał kupić w najbliższym czasie opony Pirelli to proszę o kontakt. Voucher jest na 1700 zł, liczę że minimum taką kwotę uda mi się od was uzyskać. Można go wykorzystać na dowolną oponę, nawet droższą wtedy dopłacacie różnicę.

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Ostatnio działam "falami" pomiędzy wizytami w klinice, co w praktyce znaczy że raz gorzej, raz gorzej a czasem może być ;) i jak już wrócę do siebie to jest jazda od początku. W związku z tym czasem (czyt. z reguły) kontakt ze mną jest słaby, a moje społeczne udzielanie się leży i kwiczy, bo na więcej nie ma sił.

Ogarniam co mogę w fazach tego kiedy "może być", co głównie teraz oznacza prowadzenie mojego kiermaszu, na który też bardzo zapraszam:

https://www.facebook.com/groups/kiermasz.dla.magdy/ 

Ale nie ma co narzekać, bo jak mnie jest źle to mojemu sublokatorowi jest jeszcze gorzej i zwłaszcza po ostatnich wlewach zaczyna być to widać, co podnosi nasz rodzinny poziom optymizmu. Więc w sumie jest dobrze :yahoo:

I bardzo, bardzo Wam dziękuję za to, że tak hojnie dołożyliście się do tego, by dziś mogło być to moje "w sumie dobrze". 

Wczoraj otrzymałam uzbieraną przez Was kwotę.

Dziękuję.

I naprawdę trudno mi opisać jak bardzo dziękuję i jak bardzo jestem wzruszona.

Ta kwota oznacza, że podarowaliście mi najbliższe 3 zestawy wlewów i zabiegów w klinice, a ponieważ po ostatniej serii widać, że coś się wreszcie ruszyło w dobrym kierunku - podarowaliście mi nadzieję, spokojny sen, przestrzeń na oddech i szansę na powrót do zdrowia. Tego nie da się wycenić w żaden sposób, nawet jeśli klinika ma jakiś swój cennik, wg którego działa.

 

Dziękuję za to, że dołożyliście się tymi wpłatami do zapełnienia oceanu, którego potrzebuję.

Wierzę, że dzięki wrażliwości i pomocy Dobrych Ludzi - takich jak Wy właśnie będzie możliwe zarówno zebranie całej potrzebnej kwoty na leczenie, jak i moje wyzdrowienie. 

Zaglądajcie też proszę na stronę kiermaszu - może jakaś rzecz "zagada" do kogoś lub wpadnie w oko.

Można też dodać swoich znajomych do grupy kiermaszowej - jest publiczna i otwarta i zawsze można ją opuścić jeśli nie będzie komuś pasowała. Dla mnie to bardzo ważne - do im większej grupy osób dotrze moja akcja - tym większe mam szanse. Jeśli możecie mi w tym pomóc - już teraz dziękuję.

Dziękuję też za wszystkie fanty i gadżety przekazane mi na kiermasz przez Was. Jeśli macie w domu różne przedmioty, które nie są już potrzebne, a mogłyby sie komuś spodobać lub przydać - chętnie je przyjmę i wystawię.

 

Wiem, że Dobro wysłane z potrzeby serca zawsze wraca zwielokrotnione, czyniąc po drodze wiele Dobrego. 

Jeszcze raz pięknie dziękuję i życzę każdemu z Was Dobrych Codziennych Wzruszeń oraz Powracającego Dobra w każdej chwili życia.

 

Moja córka Lila również bardzo dziękuje za Wasze wsparcie rysując specjalnie dla Was:

fullsizeoutput_6f47.thumb.jpeg.45b5b346237e144eb83665e29960abad.jpeg

 

  • Super! 16
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
14 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Ależ mi miło. Jednak dzisiaj dostałem zaproszenie na wesele w sobotę , z którego nie jestem w stanie się wymiksować. Po wielogodzinnej domowej przepychance i nieudanych rodzinnych negocjacjach Anulowałem zgłoszenie :cry:

:cry::cry:

 

Miałem tak w Arłamowie. W sobotę wracałem z Plejad z wielkiem bólem serca...

16 godzin temu, _akir_ napisał:

200 w ciemno :) (poszło bezpośrednio na zrzutka.pl/dyyuru)

Tzn. co? Mam Cię dopisać, czy tylko informujesz?

14 godzin temu, kowal napisał:

100 na @marcinwrxsti

@kowal może w takim razie zmienisz swój typ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 na @szubaru - BartZ

100 na Reszta Świata - Dr Zybertowicz

100 na @Jumpman - Ayu

100 na @marcinwrxsti - Ayu

100 na Reszta  Świata - Ayu

100 na @Jumpman - chojny

100 na Reszta  Świata - kowal

200 na Reszta  Świata - _akir_

100 na @przemekka - B-52

100 na @chojny - gryka

100 na @Primi - Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...