Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja VI i VII !!!


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Dam po stówce na Apacza, Premo, resztę świata i na siebie ;) i dorzucę jeszcze stówkę na głównego faworyta czyli Edwina . On na pewno wygra w kategorii Apacz, konkurencja nawet nie dotrwa do piątku

Razem klasyczne „pińcet dobry człowieku”

Tradycyjnie 1000zł , ale na bębna
 
 


Widać żeś światowy człowiek, fachowiec znający się na motorsporcie !!!
  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, podaję numer konta do wpłat:

 

31 1140 2004 0000 3802 3874 5513

 

Nazwa odbiorcy: Szymon Jańczak 

 

WAŻNE!!! w tytule przelewu koniecznie wpiszcie swój NICK + numer z poniższej listy (np. Aga + 15). To bardzo ważne!

 

W związku z tym od tej chwili kolejne osoby deklarujące tu wpłatę będą dopisywane na końcu listy!

  1. wModeratornia 1750 na.... forum.subaru.pl - 1750 zł - ok
  2. carfit - beben - 1000 zł
  3. beben - Razem klasyczne „pińcet dobry człowieku” 500zł
  4. Premo - reszta świata - 400 zł
  5. Góral z Łodzi - Premo i beben po 100 i 200 na Apacza czyli czarnego konia ;-) 400 zł
  6. Ayu - po 100 na Premo i Alexa  oraz Jumpmana - 300 zł - ok
  7. zoui - Jumpman - 250 zł
  8. chojny - Jumpman - 250 zł - ok
  9. pitgol - na Ojca Dyrektora - 200
  10. pumex1 - beben - 200 zł - ok
  11. swierszczu - beben i Kasia - 200 zł - ok
  12. Pan Dziedzic i Rozrabiara  - beben - 200 zł
  13. rufijo - reszta świata - 200 zł
  14. Platon - premo - 150 zł - ok
  15. Aga - reszta świata 100 zł ok
  16. Kowal - reszta świata - 100 zł
  17. pablonas - Jumpman - 100 zł
  18. B-52 - reszta świata - 100 zł ok
  19. Dr Zybertowicz - reszta świata - 100 zł ok
  20. przemekka - reszta świata ze wskazaniem na alex'a- 100 zł
  21. elmo - Jumpman - 100 zł
  22. dirkdiggler - beben - 100 zł
  23. Bartek1986 - beben - 100 zł
  24. Michał Krupa - Jumpman - 100 zł - ok
  25. Daniel Janus - reszta świata - 100 zł  - ok
  26. Bartekfi - beben - 100 zł - ok
  27. Apacz - reszta świata, czarny koń - 100 zł - ok
  28. gryka - Jumpman - 100 zł - - ok
  29. BartZ - reszta świata ale na Jurka - 100 zł
  30. AllChemik83 - na Madalenke... tu wierzymy w zwycięstwo!! - 100 zł
  31. Jastazen - reszta świata - 100 zł  - ok
  32. slesz - reszta świata - czarny koń apacz - 100 zł
  33. Snuff - reszta świata - 100 zł
  34. coocer - reszta świata, czyli przemekka na terenowej - 100 zł - ok
  35. Apacz -  Impreza wcześniaków - 420 zł - ok
  36. Intak -100 na braci Kliczko ! 100 zł
  37. szubaru -100 na Hołka  100 z l
  38. PRIMAR - 100 na bębna
  39. edgar - 100 na WLKP 100 zł
  40. Jumpman - premo - 50 zł

 

:yahoo:Total: 8870,00 zł  :yahoo:

  • Super! 1
  • Dzięki! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne Takie na Świecie FORUM SUBARU !

 

Dotychczas miałam wrażenie, że nie mam większych problemów z wysławianiem się.

Tymczasem od chwili kiedy @Aga powiedziała nam o tym wątku i akcji jaką tu rozkręciliście dla mnie... po prostu nie wiem JAK mogę napisać, żebyście mogli poczuć to samo wzruszenie i wdzięczność jakie ja czuję. 

 

Zwykłe "dziękuję" jest tak banalne i małe, że aż wydaje się nie na miejscu w zestawieniu z Waszym zaangażowaniem, życzliwością i wsparciem...

Tyle ciepłych słów, otuchy, pomocy i serdecznego, ludzkiego podejścia... nauczona trudnymi doświadczeniami - po prostu się nie spodziewałam... 

 

Wielu z Was wysłało mi już wcześniej pieniądze przez zrzutkę - zanim jeszcze pojawił się ten wątek odpowiedzieliście spontanicznie na moją prośbę opublikowaną na FB, a teraz widzę Wasze kolejne wpisy tutaj na forum... i mam kluskę w gardle. Dobrze, że mogę używać klawiatury, bo ze wzruszenia słowa utknęłyby mi niewypowiedziane.

 

Dostałam też od Was sporo różnych rzeczy do sprzedaży na charytatywnym kiermaszu, który dopiero powoli organizuję na FB. Książki, albumy, obrazy, biżuterię, gadżety... Wszystkie w miarę sił będę wystawiać na licytacje i wierzę, że sprzedadzą się adekwatnie do ich wartości i SERCA jakie za nimi idzie. 

 

Wielu z Was pisało, dzwoniło i rozmawiało ze mną i @ape  oferując przeróżnego rodzaju pomoc... Te rozmowy i spotkania bardzo dużo dla nas znaczą. I bardzo podtrzymują na duchu. Nie zawsze odbywały się "na sucho" - a to dlatego, że Wasze słowa z łatwością wyciskały ze mnie łzy, które trudno było powstrzymać. 

 

Miało nas nie być na tegorocznym zlocie, ale dzięki Sercu i Hojności Ojca Dyrektora oraz niedyskutowalnej sile Jego argumentów - byliśmy. I za to też dziękuję.

Jedną z większych zmian jakie nowotwór wprowadził do naszego życia jest to, że uczymy się celebrować chwile wspólnie spędzone. Nikt nie wie ile czasu ma do dyspozycji dla siebie i najbliższych, jednak zwykle się o tym po prostu nie myśli. Ja od półtora roku myślę zawsze... I staram się - tak na wszelki wypadek - zostawić mojej rodzinie jak najlepsze, jak najbardziej wyraziste i dobre wspomnienia.

Mam co prawda nadzieję, że mi się uda i będziemy mieli co wspominać wspólnie jeszcze przez lata, ale różnie bywa...

Zlot Plejad to zawsze był dla nas taki magiczny czas składający się na takie wspomnienia. Dziękuję że mogliśmy w tym roku też tam być. 

 

Dziękuję Wam za wszystkie spotkania, uściski, przytulasy, uśmiechy, zainteresowanie, pytania, rozmowy, wsparcie i obecność. D

 

Dziękuję za tę akcję. Za Wasze wpisy, zaangażowanie i Wielkie Serca, które kryją się pod nickami forumowymi i zabawnymi komentarzami.

 

Dziękuję za każdą złotówkę. 

 

Ocean, którego potrzebuję wydaje się ogromny, ale otuchy dodaje mi świadomość, że nawet ten największy - składa się z wielu, wielu kropel.

Może jedna kropla nie ma większego znaczenia, ale połączenie ich wielu robi różnicę.

Dzięki Wam wierzę, że wszystko może się udać. I tak jak co wieczór przed snem mówię córce - mogę dziś także sobie powiedzieć "Wszystko będzie dobrze"

Dziękuję.

 

 

  • Super! 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mandalenka napisał:

Dzięki Wam wierzę, że wszystko może się udać. I tak jak co wieczór przed snem mówię córce - mogę dziś także sobie powiedzieć "Wszystko będzie dobrze"

Dziękuję.

 

Wszystko będzie dobrze ;)

 

Zbieramy na podane konto do końca czerwca.

Każda pomoc się liczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...