Skocz do zawartości

Charytatywnie, choć ze szczyptą hazardu... edycja VI i VII !!!


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Forumowiczki, Szanowni Forumowicze, Kochani!

 

W tym roku, wyjątkowo, to mnie przypadł zaszczyt otwarcia naszego tradycyjnego wątku. Dość późno, bo Plejady za kilka dni, ale lepiej późno, niż później ;)

 

Co roku dodajemy pikanterii Zlotowi Subaru, więc i w tym roku nie może być inaczej. Odwieczne pytanie: kto będzie pierwszy na trasie szosowej, kto stanie na najwyższym stopniu podium, kto zwycięży, a kto ukręci półoś lub zawiśnie na studzience?

Jak zwykle na starcie stają:
- niejeżdżący Premo - ze swoim irracjonalnym przekonaniem, że znowu się uda,
- cierpiący Arkadiusz „wiecznie drugi” Beben - tym razem z licencją (wygraną na Dircie :) ),

- Jumpman w OBK, LPG, NA powered by the Force ... (obrońca tytułu),
- oraz „Reszta Świata” doskonałych kierowców mogących wciągnąć tych trzech dziurką od nosa.

Możemy połączyć ciekawość z charytatywną pomocą dla kogoś kto tej pomocy potrzebuje.
Nasza coroczna akcja polega na obstawianiu zwycięzcy trasy szosowej Zlotu Plejad. Każda z osób obstawia swojego faworyta i deklaruje według uznania kwotę pieniężną.

 

Jednak niezależnie, kto w tym roku okaże się triumfatorem, cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc …

 

No właśnie, w tym roku jest tu dość znacząca zmiana. Uwierzcie, że bardzo ciężko jest być sędzią i decydować kto tej pomocy potrzebuje bardziej, ale uznaliśmy, że zmiana jest konieczna bo dotyczy jednego z Forumowiczów, a w zasadzie Forumowiczki.

 

Jest wśród nas Piękna Osoba, którą niedawno dopadła jedna z najgorszych chorób. To @Mandalenka . Część z nas miała szczęście poznać Ją osobiście :) Jest cudowną osobą, artystyczną duszą, wrażliwą i piękną wewnętrznie, ale i zewnętrznie :) , poznałyśmy się kilka lat temu na I Subariadzie do Rumunii. Jest Mamą oraz partnerką życiową naszego admina ape.

 

13266044_992566484114312_691524737888012

 

Mandalenka bardzo potrzebuje wsparcia finansowego w celu sfinansowania leczenia, którego nie refunduje NFZ. Stąd nasza wspólna (Moderatorni i koordynatorów forumowej akcji charytatywnej) decyzja o przeznaczeniu w tym roku charytatywnej zbiórki na inny, niż dotychczas, cel.

 

Mocno zachęcam Was wszystkich do hojności i pomocy naszej Koleżance. Magda bardzo naszej pomocy potrzebuje.

 

The Forum nie raz udowodniło, że lubi pomagać, wierzę, że i tym razem tak będzie!

 

Poniżej zamieszczam link do posta nt. zbiórki zorganizowanej przez samą Magdę, dla niefejsbukowców zamieszczam kopię

Link do posta Magdy

 

Cytat

Pieniądze są zupełnie nieważne....
wszędzie tam gdzie są nieważne. Jednocześnie są najważniejsze wszędzie tam, gdzie mogą pokazać swą moc.
Nie można kupić za nie zdrowia, ale można opłacić leczenie.

Półtora roku od diagnozy nowotworu mam się całkiem dobrze, a przynajmniej chcę tak o sobie myśleć. Jestem może trochę chudsza, z trochę krótszymi włosami, ale nadal z chęcią do życia i marzeniami do spełnienia. Trochę inaczej myślę, trochę inaczej patrzę, trochę inaczej reaguję.
Życie z nowotworem to niełatwa lekcja i nigdy nie sądziłam, że przyjdzie mi się z nią zmierzyć.
Lila kończy w tym roku 10 lat. Chciałabym towarzyszyć jej jak najdłużej i wiem, że bardzo dużo zależy ode mnie. Od mojego nastawienia, diety, leczenia.
Niestety komórki nowotworu rozsiane w moim krwiobiegu także mają się nienajgorzej.

Z początkiem kwietnia rozpoczęłam leczenie w Immunomedica. Mam spore szanse by te komórki nowotworowe, które jeszcze we mnie żyją zniknęły.
Niestety nie jest to ten rodzaj leczenia, który chciałby lub mógłby być sfinansowany przez NFZ.
I jest to ten punkt mojego życia, w którym przelicza się je wprost na pieniądze.
To także ten punkt mojego życia, w którym przyszło mi przyznać się samej przed sobą, że dalej nie jestem w stanie poradzić sobie finansowo i chowając do kieszeni dumę czy samodzielność - potrzebuję Waszej pomocy.
Dlatego proszę Was wszystkich, którzy mnie znacie i lubicie o wsparcie mnie w zebraniu potrzebnej sumy. Dziękuję za każdy gest płynący z serca.

Link do zorganizowanej przeze mnie zbiórki:
https://zrzutka.pl/dyyuru



Zapraszam do udziału wszystkich Forumowiczów, nie tylko uczestników Plejad!

 

No to zaczynamy! :)

 

Obstawiamy w tym wątku, każdy podaje deklarowaną kwotę i na kogo stawia ;)

 

W związku z tym od tej chwili kolejne osoby deklarujące tu wpłatę będą dopisywane na końcu listy!

  1. wModeratornia na.... forum.subaru.pl - 2250 zł - ok
  2. carfit - beben - 1000 zł  - ok
  3. beben - Razem klasyczne „pińcet dobry człowieku” 500zł - ok
  4. Premo - reszta świata - 400 zł  - ok
  5. Góral z Łodzi - Premo i beben po 100 i 200 na Apacza czyli czarnego konia ;-) 400 zł -- ok
  6. Ayu - po 100 na Premo i Alexa  oraz Jumpmana - 300 zł - ok
  7. zoui - Jumpman - 250 zł ok
  8. chojny - Jumpman - 250 zł - ok
  9. pitgol - na Ojca Dyrektora - 200 ok
  10. pumex1 - beben - 200 zł - ok
  11. swierszczu - beben i Kasia - 200 zł - ok
  12. Pan Dziedzic i Rozrabiara  - beben - 200 zł - ok
  13. rufijo - reszta świata - 200 zł ok
  14. Platon - premo - 150 zł - ok
  15. Aga - reszta świata 100 zł ok
  16. Kowal - reszta świata - 100 zł ok
  17. pablonas - Jumpman - 100 zł ok
  18. B-52 - reszta świata - 100 zł ok
  19. Dr Zybertowicz - reszta świata - 100 zł ok
  20. przemekka - reszta świata ze wskazaniem na alex'a- 100 zł  - ok
  21. elmo - Jumpman - 100 zł ok
  22. dirkdiggler - beben - 100 zł ok
  23. Bartek1986 - beben - 100 zł ok
  24. Michał Krupa - Jumpman - 100 zł - ok
  25. Daniel Janus - reszta świata - 100 zł  - ok
  26. Bartekfi - beben - 100 zł - ok
  27. Apacz - reszta świata, czarny koń - 100 zł - ok
  28. gryka - Jumpman - 100 zł - - ok
  29. BartZ - reszta świata ale na Jurka - 100 zł - ok
  30. AllChemik83 - na Madalenke... tu wierzymy w zwycięstwo!! - 100 zł - > wpłacone bezpośrednio na zbiórkę w necie https://zrzutka.pl/dyyuru
  31. Jastazen - reszta świata - 100 zł  - ok
  32. slesz - reszta świata - czarny koń apacz - 100 zł - ok
  33. Snuff - reszta świata - 100 zł - ok
  34. coocer - reszta świata, czyli przemekka na terenowej - 100 zł - ok
  35. Apacz -  Impreza wcześniaków - 420 zł - ok
  36. Intak -100 na braci Kliczko ! 100 zł -  > wpłacone bezpośrednio na zbiórkę w necie https://zrzutka.pl/dyyuru
  37. szubaru -100 na Hołka  100 z l  - ok
  38. PRIMAR - 100 na bębna - ok
  39. edgar - 100 na WLKP 100 zł  - ok
  40. Jumpman - premo - 50 zł ok
  41. Sabaru and Guliwer - 130 zł - ok
  42. Andremill - 400 zł - ok 
  43. Kambol - 111 zł - ok
  44. Alex - - reszta świata - 300 zł ok
  45.  Bagginssss - 300 zł na Jona Snow - ok
  46. Thorg - 200 zł - ok

 

:yahoo:Total: 10.811,00 zł  :yahoo:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Super! 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aflinta promował(a) i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...