Jump to content

Kolor seryjnych felg stalowych w S-turbo - POMOCY!

exit
 Share

Recommended Posts

Przeszukałem forum, ale na taką informację się nie natknąłem... Szukam informacji na temat rodzaju, numeru koloru, który został zastosowany w oryginale

na seryjnych felgach stalowych w S-turbo.

Będę wdzięczny - jutro muszę coś wymieszać;)

felga Forek.jpg

Edited by exit

ja osobiście bym robił w kolorze nadwozia - srebrny to bodajże G01 (ja taki mam).

sprawdziłem - jednak 01G :)

a seryjnie to my mamy Alufelgi 16" :)

Super. Dzięki za odpowiedź - pomogło.

4 godziny temu, klev napisał:

a seryjnie to my mamy Alufelgi 16" :)

ja też:), tylko szykuje mojemu Forkowi obuwie zimowe, które ruda dość mocno nadgryzła:D

ja na zimę założyłem nalewki HARDCORE i to większe niż standard bo 215/65/16 :) robią robotę że szok :) (zobacz mój watek "wyprawa zimowa")

5 godzin temu, klev napisał:

ja na zimę założyłem nalewki HARDCORE i to większe niż standard bo 215/65/16 :) robią robotę że szok :) (zobacz mój watek "wyprawa zimowa")

zaraz biorę się za lekturę

2 godziny temu, ozarek napisał:

na hamulce s-turbo wchodzi stalowa 15" ?

Nie jestem pewien, czy te stalówki to 15''... Tak, czy inaczej mojego Forka kupiłem już na zmienionych przednich tarczach (są ponacinane i pochodzą podobno z wersji do GT'ka, lub WRX'a), które w żaden sposób nie kolidują, ani z "zimową" stalówką, ani też z oryginalnymi alusami.

W dniu 25.05.2018 o 22:57, exit napisał:

Nie jestem pewien, czy te stalówki to 15''... Tak, czy inaczej mojego Forka kupiłem już na zmienionych przednich tarczach (są ponacinane i pochodzą podobno z wersji do GT'ka, lub WRX'a), które w żaden sposób nie kolidują, ani z "zimową" stalówką, ani też z oryginalnymi alusami.

wzór jest z 15, stalowe 16 AFAIK były dopiero w SG i maja zupełnie inny wzór.

W dniu 5/27/2018 o 09:01, ozarek napisał:

wzór jest z 15, stalowe 16 AFAIK były dopiero w SG i maja zupełnie inny wzór.

Tak. Masz rację. To ja w ferworze szybkiego poszukiwania numeru koloru, nie zwróciłem uwagi, że zamieszone zdjęcie felgi, to nie to:wacko:

Zdjęcie mojego Forka z ostatniej zimy, na którym widać, że stan felg uroku mu nie dodaje;)

IMG_5831.JPG

A tu jeszcze wrzucam rodzaj zastosowanych tarcz. Czy ktoś na podstawie tych zdjęć będzie w stanie powiedzieć,  z czego te tarcze?

IMG_6024.JPG

IMG_6023.JPG