Skocz do zawartości

Hamulce Hawkeye WRX


Jabol1908

Rekomendowane odpowiedzi

chcial bym wymienic zaciski na złote brembo ze STI do mojego WRX.pasuja normalnie czy trzeba cos przerabiac?  tarcze wtedy z rocznika 2001-2004 STI  z 100x5 PCD? 

czy wszystkie zaciski sa takie same?np z rocznika 2001 STI a 2007 STI lub czarne brembo?konstrukcja taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie :) ale jak to widzicie by wymienić tylko przód na brembo? tylko ze przemalował bym na czerwono by kolorystycznie nie było różnicy. tylko pewnie głupio to będzie wielkościowo wyglądać w porównaniu przód a tył.tylni zacisk z sti dużo jest większy od zwykłego wrx? i w tarczy duza róznica będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jabol1908 napisał:

głupie pytanie :) ale jak to widzicie by wymienić tylko przód na brembo? tylko ze przemalował bym na czerwono by kolorystycznie nie było różnicy. tylko pewnie głupio to będzie wielkościowo wyglądać w porównaniu przód a tył.tylni zacisk z sti dużo jest większy od zwykłego wrx? i w tarczy duza róznica będzie?

Nie ma wielkiej różnicy, na balans auta podczas hamowania też źle nie wpływa...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wielkiej różnicy, na balans auta podczas hamowania też źle nie wpływa...
głupie pytanie ale jak to widzicie by wymienić tylko przód na brembo? tylko ze przemalował bym na czerwono by kolorystycznie nie było różnicy. tylko pewnie głupio to będzie wielkościowo wyglądać w porównaniu przód a tył.tylni zacisk z sti dużo jest większy od zwykłego wrx? i w tarczy duza róznica będzie?
Ja bym wolał tył na złoto pomalować :)
Seria wrx tył to 290. Sti to 316. Myślę że większej różnicy na codzien na ulicy nie poczujesz

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze raczej wybijecie mi ten pomysl z głowy :) ale wyglada na to ze wrecz przeciwnie. I tak chyba zrobie.poszukam zlote brembo przod a tyl poprostu pomaluje na zloto plus naklejka brembo haha .tansze rozwiazanie. dzieki za porady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie ale jak to widzicie by wymienić tylko przód na brembo? tylko ze przemalował bym na czerwono by kolorystycznie nie było różnicy. tylko pewnie głupio to będzie wielkościowo wyglądać w porównaniu przód a tył.tylni zacisk z sti dużo jest większy od zwykłego wrx? i w tarczy duza róznica będzie?
Myslalem ze raczej wybijecie mi ten pomysl z głowy ale wyglada na to ze wrecz przeciwnie. I tak chyba zrobie.poszukam zlote brembo przod a tyl poprostu pomaluje na zloto plus naklejka brembo haha .tansze rozwiazanie. dzieki za porady 
No heble około 2tysbdo tego tarcze i klocki. Później pozostaje kwestia felg :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...