Jump to content

Jerzyk

Nowy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Zawieszenie nie było przerabiane. Tak jak we wstępie napisałem amortyzatory pneumatyczne sprawdziłem, są szczelne i sprawne. Amortyzatory napełniłem z zewnętrznej sprężarki, trzymają bez problemu 2 dni. Problem jest po stronie zaworów (lub elektroniki). Nadal nie wiem czy sprężarka daje dobre ciśnienie.
  2. Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc przy naprawie pneumatycznego zawieszenia. Kupiłem Subaru Legacy 2.2 z 1996 r. Auto od momentu zakupu ma niesprawne pneumatyczne zawieszenie. Po włączeniu przycisku High zaczyna pracować sprężarka, ale na tablicy wskaźników nie świeci się lampka kontrolna wskazująca na pracę układu. Ze sprężarki wychodzi powietrze ale zawory nie puszczają go na amortyzatory. Udało mi się sprawdzić amortyzatory - są szczelne. Na połączeniach przewodów też nie ma nieszczelności. Proszę o radę jak można sprawdzić czy jest sprężarka jest sprawna i daje właściwe ciśnienie. Interesuje mnie również jak mogę ustalić co jest powodem, że zawory dopuszczające powietrze nie otwierają się. Forum przeszukałem. Wątki dotychczas umieszczane nie odpowiedziały na moje pytania. Pozdrawiam.
  3. Witam forumowiczów. Aktualnie użytkuję Subaru Legacy z 1996 r. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie obopólna. Jest to już mój czwarty pojazd ze stajni Subaru i nie jedną awarię trzeba było usunąć. Jednocześnie mam nadzieję, że będę mógł skorzystać z wiedzy i doświadczenia moich bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam Jerzy.
×
×
  • Create New...