Jump to content

Aqstyk

Nowy
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tychy
 • Auto
  StForek SK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Aqstyk's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

14

Reputation

 1. Proszę:) Pamiętaj, że po wyłączeniu zapłonu system wróci do ustawień standardowych.
 2. Aqstyk

  E-Boxer

  Trzy klawisze te co na zdjęciu. Przejedź na ekranie na ustawienia. Przytrzymaj przycisk „SET”. Potem w opcjach „Eyesight” jest opcja tryb pracy tempomatu.
 3. Widziałem mnóstwo tam wspinaczy fakt;) Chyba w maju jest tam międzynarodowy zjazd.
 4. To był lokalny człowiek który nas woził „Puchem”. Jest przewodnikiem tam i zna doskonale te tereny. To były wycieczki całodzienne. Fajna sprawa polecam! Wjeżdżaliśmy w takie tereny, że Forek nie dał by rady. To jest nasz pierwszy samochód troszkę terenowy.
 5. Oooo znam doskonale tamte rejony. 5 lat jeździliśmy do Starigradu Paklenicy. Tamte góry zwiedziliśmy jeepem wszerz i wzdłuż. Piękne widoki i są fajne racja!
 6. Dzień dobry, Mam pytanie czy da się jakoś zmienić w serwisie Subaru czułość systemu zmiany świateł na drogowe? Wiem, że można zrobić to ręcznie ale po wyłączeniu zapłonu system wraca do początkowego ustawienia. Da się to zmienić na stałe w serwisie?
 7. Znalazłem spokojnie w domu na kompie i na drugi dzień się tam wybraliśmy.
 8. Aqstyk

  E-Boxer

  Wczoraj testowałem tryb „komfortowy” tempomatu. Ciutek lepiej przyspiesza a na prostych dalej obroty nisko. Zostawiłem w tym trybie. Przełączałem też w tryb „S”, ale wtedy obroty trzyma na ok. 3 tys. nawet jak z górki jechałem, więc ten tryb w tempomacie się nie sprawdza.
 9. no moje są większe 14-16 lat ale też mają frajdę. Widoki piękne fakt!
 10. Trasy oglądamy albo w maps.me albo google satelita. Załączam przykład wczorajszej. Za kilka dni Bośnia więc tam też mam nadzieje pozwiedzać ją od tej strony. Podrzucę tutaj kolejne fotki.
 11. Tak wiem wiem, że są. To są trasy wyjeżdżone więc podążam śladami:)
 12. Cześć Wam, Od kilku dni testuje mojego Forka nie koniecznie po asfalcie. Poniżej kilka fotek z jazdy po bezdrożach chorwackich. Seryjne opony i dołożona osłona aluminiowa silnika i stalowa tylnego dyfra. IMG_8056.MOV IMG_8052.MOV
 13. Aqstyk

  E-Boxer

  Dzisiaj miałem komunikat na desce rodzielczej: „2 h od włączonego zapłonu” Nic więcej, żadnych ikon nic. Nawet nie „zapiszczał”. Ktoś wie co to? Nie pamiętam co robiłem w sumie w tym momencie.
×
×
 • Create New...