Jump to content

Aqstyk

Nowy
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tychy
 • Auto
  StForek SK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Aqstyk's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

30

Reputation

 1. @radiolog a w jakim trybie masz tempomat ustawiony? Kiedy robiłeś aktualizację?
 2. W każdym aucie tak robiłeś? Serio??! Ja sporadycznie zostawiałem auto na 2-3 tygodnie i po powrocie tylko hamulce trzeba było przeczyścić (czyt. kilka razy przyhamować mocniej). Oczywiście pod warunkiem, że auto miało w miarę dobre aku maks. 4-5 lat. Nie obraź się, ale ciągłe podładowywanie aku jak auto stoi kilka dni nie jest normalne. To grubo coś nie halo. Rozumiem ekstremalne temp. nocne po -20 st. czy coś w tym stylu. To nie samochód elektryczny a spalinowy. Po to ładuje się w trakcie jazdy żeby wytrzymywać zwyczajną eksploatację. Czy w instrukcji gdziekolwiek jest napisane żeby go ładować co kilka miesięcy? Hmm… Przepraszam, za ton wypowiedzi, ale miałem kilka aut i czytam co napisałeś i jestem w szoku. Ciekawe jak będzie z moim Foresterem…
 3. z OC sprawcy takie jaja? Robisz bezgotówkowo?
 4. Dzisiaj pojechaliśmy na przełęcz Prijevor w parku narodowym Sutjeska. Niby trasa opisana, że dla wszystkich aut i faktycznie część to zwykłe osobówki, ale ja bym się nie odważył. 45 min. bardzo poniszczonym momentami makadamem. Widoki rekompensują wszystko. Kilka fotek poniżej.
 5. A to czymś się różni? Mówisz o samych mapach? Są jakieś dodatkowe rzeczy wtedy?
 6. Ja po zakupie podjechałem blisko domu, złapałem wifi i zrobiłem updaty. Najpierw wybrałem kraje które mnie interesują a potem zapuściłem pobieranie. Po tym zrobiłem jeszcze update systemu - też po wifi. Poszło super, ale mapy ściągały się dłuższą chwilę jednak, pomimo dobrego zasięgu wifi i dobrego łącza w domu. Starlinka odpaliłem ale szybko usunąłem. Nie działa jakoś rewelacyjnie. Carplay jest lepsze.
 7. A od wczoraj już Bośnia. Dzisiaj pierwsza jazda. Niezłe tutaj mają trasy. Kilka fotek z dzisiaj. Jeździliśmy w okolicach jeziora Blidinje. Dołączam trasę z maps.me
 8. Proszę:) Pamiętaj, że po wyłączeniu zapłonu system wróci do ustawień standardowych.
 9. Aqstyk

  E-Boxer

  Trzy klawisze te co na zdjęciu. Przejedź na ekranie na ustawienia. Przytrzymaj przycisk „SET”. Potem w opcjach „Eyesight” jest opcja tryb pracy tempomatu.
 10. Widziałem mnóstwo tam wspinaczy fakt;) Chyba w maju jest tam międzynarodowy zjazd.
 11. To był lokalny człowiek który nas woził „Puchem”. Jest przewodnikiem tam i zna doskonale te tereny. To były wycieczki całodzienne. Fajna sprawa polecam! Wjeżdżaliśmy w takie tereny, że Forek nie dał by rady. To jest nasz pierwszy samochód troszkę terenowy.
 12. Oooo znam doskonale tamte rejony. 5 lat jeździliśmy do Starigradu Paklenicy. Tamte góry zwiedziliśmy jeepem wszerz i wzdłuż. Piękne widoki i są fajne racja!
×
×
 • Create New...