Jump to content

Adam XV

Nowy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Adam XV

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adam XV

  Klimatyzacja w XV II

  Witam. Chodzi mi konkretnie o fotki tej nalepki z pozycji Nr 8
 2. Adam XV

  Klimatyzacja w XV II

  Witam. Mam pytanie: MY 2015, ile czynnika chłodzącego wchodzi do układu klimatyzacji, jaki to jest czynnik. Nie mam nalepki pod pokrywa silnika. Jeżeli ktoś mógłby zrobić fotkę tej nalepki dotyczącej klimy, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
 3. Adayo CE4KK2 i oryginalny CM774CL, kształt obudowy całkiem inny.............
 4. Adam XV

  Kontrolka poduszki

  Witam ponownie. Temat już nie aktualny, gdy pasażer usiądzie na fotelu, system automatycznie aktywuje poduszkę. Przed chwilką to przetestowałem. Jeżdżę sam w samochodzie, dlatego nie zauważyłem tego wcześniej. Pozdrawiam Adam.
 5. Adam XV

  Kontrolka poduszki

  Doszukałem się w instrukcji ( a trwało to chwilę bo jest po francusku ) że jest to " lampka kontrolna wyłączenia poduszki czołowej pasażera. I tutaj moje pytanie: jak/gdzie włączyć poduszkę ? Poprzedni właściciel miał małe dzieci, wnioskuje że przewoził je z przodu i dezaktywował poduszkę ?
 6. Adam XV

  Kontrolka poduszki

  Witam. O czym informuje ta kontrolka, świeci cały czas po włączeniu silnika. Pozdrawiam.
 7. Nic takiego nie zauważyłem
 8. Witam Za poradą udałem się do serwisu oponiarskiego, gdzie nie stwierdzili czujników ciśnienia w kołach ( na częstotliwościach europejskich i amerykanckich ), co mnie osobiście cieszy. Jeśli chodzi o wersję, to chyba raczej na pewno "active" Pozdrawiam Adam.
 9. Rocznik 2015,. srebrne listwy na drzwiach i, na progach i na tylnym zderzaku ( to co nie okradli w drodze do kraju) , bagażnik goły, okradziony *( podpowiedzcie, jakie są wyposażenia tych aut w serwisie, co do kupić, jaka siatka na zakupy wyposażeniu bagażnika itp. po odebraniu z o obszaru celnengo, został,okradziony ze wszystkich gadżetrów... Pozdrawiam Adam.
 10. No nie,. nie mam To wersja Kanadyjska, z szyberdachem, tempomatem....... resztę się dowiem...... Mam nadzieję że pomożecie..... A gdzie szukać takich danych, na tabl VIN, wlepkach, dow. rej. ?????
 11. Karas, dzięki za zaintreresowani9em tematem, model nie wiem jaki, gdzie tego szukać? Na pewno ma tempomat, ale dopiero uczę się tego auto ( jak młody/nowy użytkownik nowego telefonu) Pozdrawiam Adam.
 12. Witam. Czy w moim XV jest system kontroli ciśnienia w kołach? Po czy to mogę poznać? Jakie jest odsadzenie ( ET) felg 17 cali ? Jakie mam żarówki świateł mijania, H11 czy DR2, jak to rozpoznać? ( proszę o wyrozumiałość, uczę tego samochodu a książka jest po francusku, czekam na polska wersję ) Pozdrawiam Adam.
 13. Witam wszystkie forowiczki i forowiczów tego Forum, od kilku dni stałem się posiadaczem Subaru XV 1 gen. i mam nadzieje że na tym forum pomożecie mi ogarnąć to autko , Pozdrawiam Adam.
×
×
 • Create New...