Jump to content

Hoff_2.5

Nowy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hoff_2.5's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

2

Reputation

 1. Gdzie są śrubki mocujące boczki drzwi ? I jak je bezpiecznie zdjąć ?
 2. A wystarczyłoby, trochę zwykłej uprzejmości, a tu temat zrobił się jakiś jadowity
 3. Myślałem, że ktoś z doświadczonych coś mi podpowie. Ale OK, napisałem do Działu Technicznego.
 4. Po wymianie akumulatora w moim Foresterze 2.5 USA 2015 mam wrażenie, że startuje jakoś leniwie. Pytanie : czy nie jest tak, że zrestartowały się jakieś ustawienia i znowu się "uczy" charakteru jazdy kierowcy ? (Kiedyś tak miałem w Fordzie C-max)
 5. Mam Samsunga A5 i wszystko działa. A więc to wina marnego Sony L3.
 6. Mam Forestera 2.5 USA 2015. Od jakiegoś czasu pojawił się problem z wirtualnym polem gabarytów, taka ramka na obrazie podczas cofania. Otóż, bywa że dopiero po kilkunastu sekundach pojawia się ta ramka. Jest to mocno irytujące, zwłaszcza podczas cofania w tzw. złych warunkach, deszcz itp. Podejrzewam, że jest to jakaś usterka oprogramowania. Czy coś z tym można zrobić ?
 7. To przerywanie łącza bluetooth jest tylko podczas rozmów telefonicznych. Odtwarzanie muzyki z telefonu jest bez zakłóceń.
 8. Mam Forestera 2.5 USA z 2015 roku oraz telefon Sony Xperia z Androidem 8.1.0. Problem jest taki, że po połączeniu przez bluetooth, w trakcie rozmowy bluetooth się rozłącza i ponownie włącza i tak po kilka razy. Podejrzewam, że sprawcą tego jest telefon, bo jak miałem starszy model Xperii z Androidem 4, to wszystko działało znakomicie. Może ktoś podpowie jaki telefon, z tych nowszych, chodzi bez problemów z bluetoothem Forestera.
×
×
 • Create New...