Jump to content

Totem

Nowy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  OBK 2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Totem's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

71

Reputation

 1. Mam podobny pomysł na swojego Obka
 2. A u mnie wycieczka wzdłuż Wisły:
 3. Może uda się zebrać reprezentacje świnek błotnych
 4. Wyjazd dla Forków i XV, a OBKiem odchudzonym o zderzaki się zakwalifikuje?
 5. Totem

  Pompa ABS 2003r

  Hej, mam spory kłopot ze znalezieniem pompy abs :/ Wg mechaników powinienem szukać pompy o tym samym oznaczeniu bo w innym wypadku szansa konfliktu z komputerem i niepoprawnym działaniem jest bardzo wysoka. Niestety nie udało mi się znaleźć pompy używanej o takim oznaczeniu : D2 27539 AE001. Najbliższe co znalazłem na OLX i na japońskim portalu aukcyjnym to D2 27536 AE001. Też z OBKa, tez z tego rocznika.. ale 6 a nie 9 :/ Czy ktoś przerabiał taki temat?
 6. Może ktoś zabiera świnie na rajdy? W czerwcu taka jednodniowa propozycja od RFC Poland w Elblągu na granicy woj. Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego: https://www.facebook.com/rfcpolska/posts/278044490687972 Rejestracja: https://rfc.com.pl/przeprawowy-puchar-polski/?fbclid=IwAR0cXVn9qZybrx5aLULzCHU3FNs3_dDaxJNoOuwqA4yGBjnKegqY0-C2Ef4 Kilka fotek z trasy kategorii SOFT:
 7. Hej, jakiej długości śruby powinienem kupić do poliuretanowych podkładek 2cm na przód do SF?
 8. Ja robiłem w Sopocie, http://www.skraw-met.com.pl/. Wyszło 960 brutto, ale tylko 2-3 tyś przejechałem na razie więc ciężko ocenić.
 9. Hej, jeśli zamierzam zastosować w OBK podkładki 2cm na przód i 4cm na tyl [2cm by wyrównać z fabrycznym przodem z uwagi na to że sprężyny siadły + 2cm samego liftu] to czy dobrze mi się wydaje że nie potrzebuje podkładek pod całe sanki tylko podkładki by "cofnąć" koło tak jak w Forku? Patrzę na zestaw z olx gościa z Gostynia i zastanawiam się czy wszystko mi jest potrzebne.
 10. Nie lepiej spotkać się gdzieś gdzie można pojeździć? Do oglądania to mam albumy z twórczością Egona Schiele Trzeba uzgodnić termin i jechać się w błocie taplać, nic więcej nie trzeba A co jest 10.04, bo przegapiłem?
 11. Oprócz wagi i materiału chyba jeszcze dwie kwestie [też się zastanawiam]: jak to jest z tym "przesunięciem" które można uzyskać w stalówkach, to pozwala zachować naturalny kąt ustawienia kolumny? plastiki to pionowy przelot bez "przesunięcia", tylko jak bardzo jest to istotne, od jakiej grubości podkładki i bardziej przód tył? instalacja; stalowe wymagają drugiego zestawu śrub ale są to śruby nominalnej długości proste w montażu, podkładki plastikowe wymagają odpowiednio dłuższych śrub z którymi może być kłopot przy montażu z uwagi na brak miejsca miedzy mocowaniem a talerzem więc żeby je zainstalować w kolumnie może być potrzeba by ją zdemontować, rozebrać a do tego potrzebny ściągacz do sprężyn?
 12. Może jakiś offroad'owy spocik, Borkowo:
×
×
 • Create New...