Jump to content

Orbita

Nowy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobry

About Orbita

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  ślask
 • Auto
  FORESTER, XV, OUTBACK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba nie do końca orientujesz się w sprawach leasingu, dla poszerzenia wiedzy poszukaj sobie dość głośnej sprawy na kanale Youtube dotyczącej wadliwego samochodu Mercedesa. Ciekawe gdyby Ciebie spotkała taka sytuacja czy również byś roztrząsał to kto jest poszkodowanym ?
 2. Dziś melduję że wymiana samochodu dobiegła końca !!! , diler przywiózł samochodzik na lawecie do domu i nareszcie mogę się cieszyć OUTBACKIEM !!!!! Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i oczywiście Dyrekcji za interwencję !!!!
 3. Tak tak, autko zapłacone czeka na rejestrację, ale nauczony już na razie nie chwalę dnia przed zachodem słońca
 4. Myślę iż w następnym tygodniu,a najpóźniej kolejnym będę mógł się pochwalić naszym nowym nabytkiem
 5. Szanowna Dyrekcjo jestem niezmiernie wdzięczny, za pochylenie się nad naszym tematem. Dziś skontaktował się z nami przedstawiciel bielskiego dilera. Jesteśmy w trakcie rozmów. O ich pozytywnym zakończeniu bo na takie się zapowiada natychmiast poinformujemy. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
 6. Nie w Warszawie tylko był serwis jesteśmy z południa
 7. Dlatego tym bardziej jestem całą sprawa zaskoczony bo to przecież SUBARU !!!
 8. Też mam taką nadzieję,bo na dzień dzisiejszy nie mam samochodu, poniosłem koszty VAT na którego zwrot będę musiał czekać, na pewno nie odzyskam całej kwoty zapłaconej polisy i straciłem masę czasu nerwów i zdrowia tylko dlatego że ktoś mi sprzedał taki samochód.
 9. Nistety otrzymałem info iż umowę oraz polisę trzeba zerwać, a później na nowo wszystko rozpocząć, na ten moment czekam na zwrot za polis.
 10. Dzień dobry, nowy samochód już czeka, natomiast ja czekam na zwrot reszty wpłaconej kwoty min za polisę a także na oficjalne przeprosiny. Bo chyba kupując sobie nowe auto,tym bardziej Subaru liczy się z tym, że przyniesie on wiele radości a nie jak w tym przypadku padnie się ofiarą wprowadzenia w błąd i przez tak długi okres czasu sprawa będzie odkręcana !!! Korzystałem usług Pana serwisu i zawsze byłem kulturalnie obsłużony zaś w przypadku dilera który mi sprzedał już 3 samochód jest zgoła odmiennie : po wyjściu na jaw napraw wykonanych przed sprzedażą : najpierw przekonywano
 11. Tym bardziej że było to już 3 subaru, uważam że SIP powinno wyciągnąć konsekwencje wobec dilera o których jako poszkodowany powinienem być poinformowany. ps wciąż czekam na oficjalne przeprosiny ze strony dilera ...
 12. Tak w pełni się z Tobą zgadzam, w tym momencie samochód jest już własnością dilera, kwestią sporną do rozwiązania pozostaje podatek VAT, oraz polisa ubezpieczeniowa. A zupełnie inną sprawą jest zachowanie dilera w tym samego Pana prezesa oraz fakt sprzedaży takiego samochodu. Bo jeśli żyjemy w miarę cywilizowanym kraju to mnie jako poszkodowanego nie powinno nic obchodzić, następnego dnia powinienem mieć nowy samochód wraz z przeprosinami, a tu sprawa się ciągnie kolejny miesiąc.
 13. Niestety w moim przypadku po zakończeniu leasingu, sprzedajemy samochody a to wiązało by się z całą prezentacją przed przyszłym nabywcą, i udowadnianiem że nie jest się wielbłądem
 14. Nie wnikam kto naprawia, ale taki samochód po naprawie został mi sprzedany jako NOWY !!!!, tym samym również mnie w przyszłości przy odsprzedaży narażając na problemy.
 15. Niestety zostałem poinformowany iż nie ma takiej możliwości, trzeba zakończyć umowę po czym podpisać nową na nowy samochód.
×
×
 • Create New...