Jump to content

kingston70

Nowy
  • Content Count

    54
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About kingston70

  • Rank
    ..:: Swojak ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam.Czy opony w rozmiarze 225 55 18 da się zastąpić rozmiarem 235 55 18 w XV?
  2. To ja miałem szczęście, moja demówka 2 tyś przebiegu nie różni się od nówki mam teraz60tyś.Ostatnia sztuka2,0plus dodatki.Zastanawiałem się dlaczego samochód jest rozgrzany do jazdy.Teraz wiem.Dbał Maciek o swoje demo sz.1
  3. kingston70

    Klocki hamulcowe

    Witam.U mnie nie zaobserwowałem takich objawów jak piszczenie,też wymieniłem po60tyś.Poszły nowe klocki+tarcze.Teraz zrobione po wym.ok8 tyś i cisza.
  4. Coś pokręciłem,za dużo piwa poszło.Jest to letnia opona.
  5. kingston70

    Co zamiast XV???

    Czyli co?...... Jak jechałem w korku 25/h przez3km sprawdza SIĘ.PO ustawieniu swoich parametrów jest ok.I tyle czym tu się zachwycać.xv co te bajery? Nie rozumiem!
  6. Witam.Odnośnie opon np. 255 55 18 może warto np. Xv warto[viatti bosco XTv238suv.Jaz z tej firmy kupiłem do fokusa.Inny rozmiar są świetne.Też myślę za rok o xv w ty emiarze. Ok. 1100złx za komplet do xv. Opony made in Rosja na licencji vłochy. Kzłczuk długa żywotność inne parametry ok. według mnie.Ja za rok jak cena się ni zmieni to biorę. Jak pisałem do forda asimetrikal są super.
  7. kingston70

    Co zamiast XV???

    Ja nigdy nie jadę na autostradzie na tempomacie xv. Wolę sam kontrolować obroty silnika a co za tym spalanie.Nie raz to przerabiałem,dla mnie nie warte uwagi.
  8. Wymieniłem przednie tarcze +klocki hamulcowe. Przebieg 60tyś.Przełożone przy okazji koła letnie. Kłania się tył do wymiany(klocki) ale elektrycznym ręczny robi problem. Może ktoś doradzi jak bez kompa ogarnąć temat. Pacjent xv.
  9. Jaki płyn zalałeś do napędów?
  10. Tak z czystej ciekawości czy robiliście takie wymiany samemu.?Tak dla własnej satysfakcji.Czy raczej nie warto się trudzić i zlecić wymianę.
  11. Dzięki,wszystko teraz jasne.
  12. To w takim razie jak zalać olej do przedniego dyferka, skoro nie ma żadnego bagnecika lub czegoś podobnego.Mowa o xv z cvt.
  13. Wnioskuję że zależy to od rodzaju skrzyni po przewertowaniu forum.W manualu jest wspólny olej i tu jest chyba prościej z wymianą.W automacie jest osobno olej dla skrzyni i dla dyfra,jeśli tak można powiedzieć.Tu zaczynają się schody bo nie widzę żadnych bagnetów po pomiaru ewentualnie do wlania oleju.
  14. Witam. Więc jak to jest z tym olejem w przednim dyfrze,bo już teraz to nie kumam. Jeśli dyfer jest zatopiony w oleju że skrzyni to jakim cudem wymieniasz tylko w dyfrze?
×
×
  • Create New...