Jump to content

kingston70

Nowy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About kingston70

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla diesla temp.otoczenia przy odpalaniu ma duże znaczenie, nawet jak jest w 100%sprawny.
 2. Czy da się samemu wymienić?Znajomy macher powiedział że nie da się cofnąć tłoczka(jak z przodu).Oco chodzi?Zbliża się60tyśkm i chcę samemu ogarnąć temat. Jakieś sugestie, pęde wdzięczny.
 3. kingston70

  Spalanie XV II

  Nie za duża ta temp.oleju?
 4. Mój sposób żeby nie waliło mokrą szmatą z klimy jest prosty, przed wyłączeniem silnika już wcześniej ją wyłącz sam nawiew ją osusza i po sprawie.Upierdliwe to ale działa.
 5. Wgrałem kolejną aktualizację nawigacji do xv.
 6. Ściągamy że stron subaru map.na kompa.Później na pendraiv.i do autka przez USB. Robiłem to kilka miesięcy temu pierwszy raz,a tu pojawia się jeszcze nowsza? Szybko jak na Subaru. Może ktoś potwierdzić?
 7. Spawalniczy zgadzam się z tym co napisałeś, właśnie o to mi chodziło.Taki urok naszych XV. Kiedyś wspomniałem o tych obrotach w serwisie na przeglądzie to było duże zdziwienie. Tak musi być, to krótko trwa i takie tam ble ble. Dałem sobie spokój.
 8. Te większe obroty silnika na zimnym silniku nie są do końca przemyślane.Może gdyby auto stało na dworze przy minus10 to jeszcze mogę zrozumieć,ale ciepły garaż a ten piłuje obroty jak głupi.Po co? Pierwsza minuta po zapaleniu to wyjazd z garażu i kilka manewrów,praktycznie bez gazu. Trzeba mocno cisnąć hamulec żeby skrzynie przyblokować.Nie podoba mi się to rozwiązanie.Ciekawe jak na tym cierpi pas w skrzyni, a może i cała?
 9. kingston70

  E-Boxer

  Dlaczego w zasadzie brak4x4? Oglądałem u znajomego tak na szybko i wał napędowy idzie a tył.Chyba musi to napędzać.Przy ruszaniu podobno idzie na wszystkie koła,tak nawet na wyświetlaczu mu pokazuje.
 10. Fajna fotka. W takim terenie bez 2 zdań dla xv. Pisałem o jeździe po mieście i dziurawych uliczkach.
 11. Żartujesz? Po dziurach właśnie lepiej sprawuje się ford,ale to moje osobiste odczucie. Mimo to wolę xv.
 12. Toyota Corolla, toyota verso,ford fokus.
 13. To fakt xv fajnie trzyma się drogi w zakrętach, pewnie stały napęd robi swoje.Na górskich aż miło.Są plusy i minusy,zależy po jakiej drodze pocinasz.Gładka jak stół, czy d wertepy bocznych uliczek.
 14. Łupnięcia można jakoś przeżyć, chodzi mi o te bujanie na boki jak pokonujesz progi zwalniające lub podłużne garby. A jeśli jeszcze
×
×
 • Create New...