Jump to content

albundy1777

Nowy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by albundy1777

 1. Byłem na komputerze, wyskoczył błąd 53. Trzy dni spokoju i dziś ponownie zapalił lampki.
 2. Witam, mam takie pytanie, czy spotkaliście się z czymś takim. Dziś rano odpalam auto, wszystko jest ok. Po przejechaniu około 1 km zapalają mi się kontrolki jak na zdjęciu (ABS itd). Auto jedzie normalnie nic się nie dzieje. Dojechałem wyłączyłem silnik, zapaliłem ponownie i kontrolki już się nie świecą. Co mogło wywołać zapalenie się lampek? m tam gdzie chciałem,
 3. Mam już wyniki badań. A więc tak po wjechaniu u dziurę wystąpiły takie błędy: Kod usterki 43: Przerwane wysterowanie systemu kontroli dynamiki jazdy przez sterownik silnika kod usterki 3: zakłócenie funkcji obwodu prądowego
 4. Tak też zrobię. Jak będę miał wynik to napiszę co to było.
 5. Witam. Dziś rano miałem sytuację jadąc imprezą, że jak to na naszych drogach bywa wjechałem w dziury (nie specjalnie głębokie ale kilka obok siebie). usłyszałem też jakby jakiś element luźny np. kamień uderzył w spód samochodu. Niby nic takiego, jednak po przejechaniu koło 400m zapaliła się kontrolka Check engine i auto jakby moc straciło, z ronda zjeżdżałem na 2 biegu a czułem jakbym na 4 próbował. po kolejnych 200-300m zatrzymałem się na światłach, kontrolka cały czas się świeciła. Na światłach wyłączyłem auto i zaraz ponownie zapaliłem. Kontrolka zgasła i wszystko wróciło do normy. Moc je
 6. diagnosta tylko zwrócił uwagę, ale nie wpisał jako usterki. Jednak czytałem po internetach, że policja przy zwykłej kontroli drogowej może nawet zatrzymać DR jeśli lampa nie ma znaczka E... Jak to jest w rzeczywistości?
 7. Dziękuję za odpowiedzi. A czy lampy do wersji europejskiej normalnie będą pasowały do mojego WRXa czy są różnice w montażu?
 8. A nie jest tak że w USA lewa i prawa świecą tak samo? Podobno po 2007r. na USA wychodziły też egzemplarze ze światłami asymetrycznymi czyli takie jak trzeba mieć w UE. Pytanie czy po tych oznaczeniach jestem w stanie stwierdzić ze mam właśnie takie lampy. Jak zapalę lampy to wygląda to tak:
 9. Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem imprezy WRX 2009 z USA, diagnosta przy okazji badania technicznego zwrócił uwagę na lampy. Czy możecie powiedzieć czy mogę z tymi lampami spokojnie jeździć czy muszę wymieniać? Dodam, że poprzedni właściciel miał auto normalnie zarejestrowane i przechodziło przeglądy. Wrzucam zdjęcia z oznaczeniami na lampie. Z góry dziękuję za pomoc.
 10. A powiedz proszę gdzie tego szukać? ryłem po necie ale nic sensownego nie znalazłem.
 11. Dziękuję a mogę prosić więcej szczegółów?
 12. Witam. Na przeglądzie okazało się, że mam nieszczelny układ wydechowy w moim WRX na odcinku już po rozejściu na dwie końcówki. Szukam pomocy w znalezieniu układu wydechowego, dodam że wolałbym cichy lub średnio głośny (auto mam do codziennej jazdy). Może ktoś polecić jakiś sprawdzony model? z góry dziękuję.
 13. Dziękuję za pomoc. Czy jest możliwe że dane z vin różnią się od stanu rzeczywistego? co może być przyczyną?
 14. Witam, prosiłbym o pomoc w sprawdzeniu Vin dla imprezy: JF1GDAKD33G030852 z GÓRY DZIĘKUJĘ.
×
×
 • Create New...