Jump to content

KPR

Użytkownik
 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by KPR

 1. przy założeniu, że moje są od nowości to po 6 latach zrobiła się dziura. dobre nie oryginalne są lepsze niż złe oryginalne:)
 2. Dobra, przeszukałem cały Internet i znalazłem odpowiedź na swoje pytanie:) https://www.google.com/amp/s/www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/rozporka-sztywne-wiec-stabilniejsze-porady/z69gt6s.amp W takim razie jeszcze takich przeróbek nie mam by mi była rozpórka potrzebna;):)
 3. Nie mogę się zebrać by złożyć zamówienie na parę drobiazgów w tym na gumy na podłogę - w gumie pod nogami kierowcy zrobiła się dziura, nie jest to na szczęście oryginał, ale daje wiele do życzenia. Całe szczęście z takimi gumami kupiłem już autko;) Oryginały posłużą mi przez lata...
 4. Rewelacja!!! Mogę tego słuchać godzinami... Świetne zachowanie Dyrygenta! IRON MAIDEN
 5. A że się tak podpytam co ta rozpórka daje? Może i ja także bym się skusił do swojego wolnossaka;):)
 6. takie tam https://www.facebook.com/RadioKierowcow/videos/299181084907715/
 7. A jak względy użytkowe? jak toczenie i moc oraz przede wszystkim hałas - odczuwalne to wszystko? Ja mam opony BFG w tym samym rozmiarze i trochę wszystkiego mam mniej i głośniej jest - ale coś za coś w terenie idzie jak burza. Poza tym na asfalcie delektuję się jazdą, jadę wolniej z głośniejszą muzą
 8. Pozdrawiam Kierownika Forestera SJ polift biały na blachach z Pabianic, który bardzo przepisowo zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przed NIK w Warszawie, do którego podchodziłem ok 1 godziny temu:)
 9. Wróciliście z tego wyjazdu? Jakaś taka cisza w temacie
 10. Ktoś coś może powiedzieć? Aktualizuję wiedzę
 11. Pozdrawiam Kierownika srebrnego Forestera FG na blachach WE, którego widziałem chwilę temu na ul. Madalińskiego w Warszawie. Zauroczył mnie piękny pomruk silnika, aż się zatrzymałem:)
 12. gdzieś to już ktoś wklejał na forum;) niemniej dzięki:)
 13. To jest bagażnik do przewozu lekkich rzeczy. Przy gwałtownym hamowaniu np. koło pomimo dobrego zamocowania do bagażnika swoją masą sprawi, że całość odpadnie. Te kilka wkrętów zostanie zerwanych. Takie są prawa fizyki;):)
 14. Ciekawe jak wygląda podróżowanie po Ukrainie w czasie pandemii? Czy to bezpieczne?
 15. Ale zgodnie z danymi do SJ pasuje rozmiar 225/65R17:)
 16. pękasz? w hotelu przecież nie będziecie;) a zakazu poruszania nie ma:)
 17. A teraz dzieciaki nawet nie umieją balona z gumy robić Co one za jakiś czas będą robić siedząc samym w SUBARU
 18. ponoć DONALD krócej smak trzymał , ale historyjka była
×
×
 • Create New...