Jump to content

KPR

Użytkownik
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by KPR

 1. Wiem, pewnie braku czasu... dlatego z taką ochotą oglądam foto z wyprawy:)
 2. miejsce by się znalazło, są tylko 4 załogi plus przewodnik ;):)
 3. KPR

  ile wam pali ?

  Po zmianie opon na AT i jeździe na nich non stop to po majówce średnie spalanie na poziomie 9,6 l/100km, przy czym samochód full załadowany, 5 osób, trasa asfalt 2x300km plus jazda leśna i drogami polnymi ok 100km, na trasie max 110km/h - inaczej by mi przy tych oponach głowę wyrwało .
 4. Pozdrawiam wszystkich odpoczywających:)
 5. Tajniacko jechałem innym autkiem, po chwili się zorientowałem, że Subaru stoi obok, a tu już zielone, nie było czasu na reakcję:)
 6. @GregorWOT pozdrawiam, widziany przed 8. na Rondzie Zawiszy w Warszawie:) Radowo się z tym całym szpejem w centrum stolicy prezentowałeś!:)
 7. Koszty testów patrząc na rodzinę są zbyt wysokie licząc czas wyjazdu. Mam gdzie jechać na odpoczynek, zatem Ukrainę chwilowo odpuszczam.
 8. Ja na majówkę rezygnuję z wyjazdu na Ukrainę, ale pod koniec maja bym się wybrał - wcześniej przedstawionym szlakiem:) Zatem nadal jestem zainteresowany sytuacją covidovą u naszych wschodnich sąsiadów. Zatem ktoś coś...
 9. Przy sobocie: auto gruntownie umyte i wyczyszczone, płyn do spryskiwaczy, najważniejszy, uzupełniony. Autko zatankowane. Można dalej jeździć:)
 10. przy założeniu, że moje są od nowości to po 6 latach zrobiła się dziura. dobre nie oryginalne są lepsze niż złe oryginalne:)
 11. Dobra, przeszukałem cały Internet i znalazłem odpowiedź na swoje pytanie:) https://www.google.com/amp/s/www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/rozporka-sztywne-wiec-stabilniejsze-porady/z69gt6s.amp W takim razie jeszcze takich przeróbek nie mam by mi była rozpórka potrzebna;):)
 12. Nie mogę się zebrać by złożyć zamówienie na parę drobiazgów w tym na gumy na podłogę - w gumie pod nogami kierowcy zrobiła się dziura, nie jest to na szczęście oryginał, ale daje wiele do życzenia. Całe szczęście z takimi gumami kupiłem już autko;) Oryginały posłużą mi przez lata...
 13. Rewelacja!!! Mogę tego słuchać godzinami... Świetne zachowanie Dyrygenta! IRON MAIDEN
 14. A że się tak podpytam co ta rozpórka daje? Może i ja także bym się skusił do swojego wolnossaka;):)
 15. takie tam https://www.facebook.com/RadioKierowcow/videos/299181084907715/
 16. A jak względy użytkowe? jak toczenie i moc oraz przede wszystkim hałas - odczuwalne to wszystko? Ja mam opony BFG w tym samym rozmiarze i trochę wszystkiego mam mniej i głośniej jest - ale coś za coś w terenie idzie jak burza. Poza tym na asfalcie delektuję się jazdą, jadę wolniej z głośniejszą muzą
 17. Pozdrawiam Kierownika Forestera SJ polift biały na blachach z Pabianic, który bardzo przepisowo zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przed NIK w Warszawie, do którego podchodziłem ok 1 godziny temu:)
 18. Wróciliście z tego wyjazdu? Jakaś taka cisza w temacie
 19. Ktoś coś może powiedzieć? Aktualizuję wiedzę
 20. Pozdrawiam Kierownika srebrnego Forestera FG na blachach WE, którego widziałem chwilę temu na ul. Madalińskiego w Warszawie. Zauroczył mnie piękny pomruk silnika, aż się zatrzymałem:)
×
×
 • Create New...