Jump to content

KPR

Użytkownik
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KPR last won the day on August 7 2020

KPR had the most liked content!

Community Reputation

867 Wspaniały

About KPR

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Subaru FORESTER 2.0i MY14
 • Zainteresowania
  podróże

Recent Profile Visitors

947 profile views
 1. Wiem, pewnie braku czasu... dlatego z taką ochotą oglądam foto z wyprawy:)
 2. miejsce by się znalazło, są tylko 4 załogi plus przewodnik ;):)
 3. KPR

  ile wam pali ?

  Po zmianie opon na AT i jeździe na nich non stop to po majówce średnie spalanie na poziomie 9,6 l/100km, przy czym samochód full załadowany, 5 osób, trasa asfalt 2x300km plus jazda leśna i drogami polnymi ok 100km, na trasie max 110km/h - inaczej by mi przy tych oponach głowę wyrwało .
 4. Pozdrawiam wszystkich odpoczywających:)
 5. Tajniacko jechałem innym autkiem, po chwili się zorientowałem, że Subaru stoi obok, a tu już zielone, nie było czasu na reakcję:)
 6. @GregorWOT pozdrawiam, widziany przed 8. na Rondzie Zawiszy w Warszawie:) Radowo się z tym całym szpejem w centrum stolicy prezentowałeś!:)
 7. Koszty testów patrząc na rodzinę są zbyt wysokie licząc czas wyjazdu. Mam gdzie jechać na odpoczynek, zatem Ukrainę chwilowo odpuszczam.
 8. Ja na majówkę rezygnuję z wyjazdu na Ukrainę, ale pod koniec maja bym się wybrał - wcześniej przedstawionym szlakiem:) Zatem nadal jestem zainteresowany sytuacją covidovą u naszych wschodnich sąsiadów. Zatem ktoś coś...
 9. Przy sobocie: auto gruntownie umyte i wyczyszczone, płyn do spryskiwaczy, najważniejszy, uzupełniony. Autko zatankowane. Można dalej jeździć:)
 10. przy założeniu, że moje są od nowości to po 6 latach zrobiła się dziura. dobre nie oryginalne są lepsze niż złe oryginalne:)
 11. Dobra, przeszukałem cały Internet i znalazłem odpowiedź na swoje pytanie:) https://www.google.com/amp/s/www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/rozporka-sztywne-wiec-stabilniejsze-porady/z69gt6s.amp W takim razie jeszcze takich przeróbek nie mam by mi była rozpórka potrzebna;):)
 12. Nie mogę się zebrać by złożyć zamówienie na parę drobiazgów w tym na gumy na podłogę - w gumie pod nogami kierowcy zrobiła się dziura, nie jest to na szczęście oryginał, ale daje wiele do życzenia. Całe szczęście z takimi gumami kupiłem już autko;) Oryginały posłużą mi przez lata...
 13. Rewelacja!!! Mogę tego słuchać godzinami... Świetne zachowanie Dyrygenta! IRON MAIDEN
×
×
 • Create New...