Jump to content

pawel-krasnik

Nowy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About pawel-krasnik

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak było z generacjami SBD? W których latach wchodziły i jakie były w nich zmiany? Które warto kupować? Które już nie padają? Na forum widziałem że padają do 2011. Czy to prawda? Może nikt mającego młodszego SBD się nie chciał pochwalić?
 2. A jak jest z kosztami serwisu CVT? CO ile trzeba wymieniać olej? Ile pali taki Forester z 2014 czy Outback też z tego roku?
 3. pawel-krasnik

  LPG w Subaru

  Słyszałem że godzinę trzeba na wyjęcie silnika więc to nie taki problem, zwłaszcza jeśli się ma przeciwwagę. A jak jest ze spalaniem LPG w poszczególnych silnikach? I które można gazować? Kolega mi mówił że tłoki w 2.5 Turobo trzeba obowiązkowo wymienić jak i panewki
 4. pawel-krasnik

  LPG w Subaru

  Koledzy a gdzieś na forum jest rozpiska które silniki nadają się do gazowania a które nie? Słyszałem że w foreku II 2.5 turobo potrafią wykruszyć się tłoki. Zastanawiam się nad forkiem III i IV generacji możecie coś na ich temat napisać odnośnie gazu?
 5. Koledzy jak sprawdzić tego forka? https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-1-wlasciciel-serwisowany-naped-4x4-2-5-benzyna-manual-kamera-cofania-ID6CqOSA.html a Vin: JF2SHABC2CG439499 ktoś pomoże?
 6. Koledzy jak wychodzi cenowo przekładka Forestera III SBD na benzynę 2.5? Są jacyś magicy którzy robią to odpłatnie i nie po raz pierwszy?
 7. Koledzy a czy Forek III nadaje się na dojazdy do pracy dziennie około 140 km. Czy nie zjedzą mnie koszta eksploatacji? Jakie mniej więcej wyjdą w poszczególnych modelach? Spalanie gazu 11 itrów moim zdaniem jest do zaakceptowania
×
×
 • Create New...