Jump to content

rusex

Nowy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About rusex

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak posiadam standard 2 din 7 cali z 2gb Ramu i janosik na nim śmiga aż miło. Klawisze do zmiany muzyki czy Volume itd. mam podłączone pod klawisze starego radia z subaru. Wiec wszystkie klawisze do czegoś służą. Dlatego nie potrzebowałem klawiszy na radiu czy nawet gałki. radio idealnie mieści się pomiędzy nawiewami.
 2. Montaż jest prosty, w koncu to radio 2 din. Na poczatku bylo to 7 cali lecz wydawał sie zbyt mały z nagrzewaniem się nie ma problemu. Poniewaz zasłania tylko 1/3 cześć nawiewu, a jedna kratka w nawiewie jest oderwana od reszty i zasłania nawiew na wyświetlacz od tyłu.
 3. U mnie wyszło to tak przy 10 calach wyświetlaczu. Sterowaniem radiem na androidzie mam z klawiszy starego radia . Czyli wszyskie klawisze sa sprawne. A zmiany z komputera pokładowego sa pod klawiszami "news", "ti" oraz "rpt". Zostało mi tylko popracować nad podświetleniami klawiszy, bo nie wszystkie działają . oraz zamontować światłowody pomiędzy ramkami srebrnymi kolo radia
 4. jeszcze jedno mam pytanie. Przy panelu gx-201 mogłem zejsc temperatura do 15 stopni. przy panelu 204 moge tylko do temp 18 stopni. czy to jest normalne??? czy skrecajac na 18 stopni mam odwarty tylko zimny obieg??
 5. Witam, mam dwa pytania. 1. jak zrobić by panel klimatyzacji wyświetlał temperaturę z dwóch stron? jak na zdjęciu poniżej. 2. Strasznie słabo odbiera mi radio FM w nowym radiu . Czy to jest spowodowane tym ze trzeba jakiś wzmacniacz(separator) zasilić seryjny. Do czego służy 14 wejście na wtyczce żółto czarny przewód??
×
×
 • Create New...