Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Subaru XV 1,6 Comfort MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze skrzynia manualną były do 2016.
 2. Zajedźcie pod drugi cmentarz nad Sękową, ładny stamtąd widok na Magurę. Zresztą - spod pozostałych też są ładne widoki, jeśli są.
 3. A zajmujecie się waterjetem LOL. Oni, raczej. Ja nie, choć wiele wody przez firmę przepływa.
 4. Co prawda nie dzisiaj bo wczoraj a "zrobienie" polegało na dostaniu od współpracowników breloków do kluczyka i oni twierdzą, że wypiłowali to pilnikiem iglakiem
 5. Nalałeś wcześniej niż wczoraj zimowego płynu do zbiornika spryskiwaczy? Jeśli nie to mogłeś mieć kłopot. Ja dzisiaj musiałem prawie odkuć przednią szybę bo akurat takie coś mi na niej zamarzło, po odkuciu spryskiwacze trysnęły na nią jak należało. Oczywiście, że epoka niezawodnych aut skończyła się. Przecież dla producentów liczy się sprzedaż nowych produktów a nie trwanie poprzednich. Od kiedy silnik stał się częścią wymienną od wtedy jego obudowa stała się jeszcze mniej ważna.
 6. To przeszłość, nawet w wykonaniu Subaru... To napisał Kolega @Karas ja zacytowałem całą wypowiedź bez wyrywania czegokolwiek z kontekstu.
 7. A propos rzeźbienia. Właśnie zostałem zaskoczony przez moich "podopiecznych" brelokami, które jak twierdzą wypiłowali pilnikiem iglakiem Bardzo przepraszam za zamieszanie . Nie jestem przewrażliwiony ale chyba za dużo kluczyka pokazałem na poprzednim zdjęciu . mam nadzieję, że jutro zastanę Szarego Mnicha tam gdzie go zaparkowałem i tak też będzie w przyszłości.
 8. akurat samochody od "wynalazców kamikaze" są wyjątkowo solidne a samochody od przyjaciół z południa czy zachodu to się mogą schowac. Owszem "japończyki "często nie grzeszą urodą, jakością wykończenia, komfortem podróżowania ale są cholernie bez awaryjne i bez problemowe -przynajmniej były- miałem 4 japończyki i żaden nigdy się nie zepsuł - pisze poważeni nigdy w żadnym nie musiałem wymieniać żadnych części czy czegoś naprawiać nawet żaraówki. Jedyne co wymieniałem to filtry olej czasami klocki i tarcze. https://forum.subaru.pl/topic/107216-nie-karmić-trolli/?tab=comments#comment-2867407
 9. Ja dzisiaj Szarego Mnicha umyłem ale nie domyłem więc tylko jedną nieznaną dotąd obcierkę znalazłem . Do gniazd amortyzatorów zajrzałem, mam tam sucho i czysto. Umiejscowienie tej rdzy mnie zainteresowało bo w poprzednim aucie kiedyś pękło mi mocowanie amortyzatora więc już jestem w tym kierunku uczulony. Cios wtedy był zdradziecki bo różnych awarii w tamtym aucie oczekiwałem ale takiej nie. Przy okazji wygarnąłem dzisiaj z okolic gniazd amortyzatorów liście, szpilki sosnowe (nabyte chyba w czasie postoju na lanczu w SJS?!) i też stwierdziłem, że uszczelka pokrywy silnika kończy się tak, że woda może z niej kapać właśnie na gniazdo amortyzatora.
 10. Nie zawsze jest tam ciepło, szczególnie zimą, a po za tym razem z wodą zbiera się tam błoto, które nie odparowuje. Ja w krótkim użytkowaniu Szarego Mnicha, już wydłubywałem z tamtych okolic liście i wymiatałem piach. Błoto stamtąd da się usunąć tylko myjką ciśnieniową.
 11. https://forum.subaru.pl/topic/107216-nie-karmić-trolli/?tab=comments#comment-2867407
 12. Ruda robi swoje mniam mniam, pod kapturkiem. Przecież rdzewieje - samo.
 13. Rozumiem, że coś takiego nie podlega reklamacji, dlatego sam to naprawiłeś i nie ma czego szukać w ASO powołując się na gwarancję? Gratuluje dociekliwości, jutro idę z miarą do mojego Szarego Mnicha i zmierzę mu.. kapturek.
 14. Precyzyjny cennik to będzie dopiero coś. Jak musiało być wszystkim źle gdy cennik (jeszcze jest!) jest nieprecyzyjny.
 15. Nieludzkość w działaniu ES zauważyłem i ja, jak wyłączanie się z jemu samemu wiadomych powodów gdy kierowca właśnie wtedy oczekiwał by pełnego wsparcia ES.
×
×
 • Create New...