Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Wspaniały

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Subaru XV 1,6 Comfort MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja się cieszę, że to samochód i taki właśnie a z winem daję sobie radę na bieżąco, już nie mam czasu czekać
 2. no, raczej. Bo to spadek sprzedaży o 20%. W niektórych branżach gdy sprzedaż spadnie o 2% to zaczynają dzwonić dzwonki alarmowe albo sprzedawcy wylatują z pracy. To doprawdy osobliwe, że producent wyciąga dywanik spod stóp swoim dealerom ale usunięcie z oferty MY19 XV z fb20 może dało taki właśnie efekt. Summa summarum od nowego roku same dla mnie dobre wiadomości - mój samochód zamiast stanieć to podrożał i z tego rocznika jest go mniej w Polsce niż z innych roczników.
 3. personifikacja iście angelologiczna .
 4. Ostatnio jeżdżąc z wyłączonym radiem, usłyszałem podczas hamowania szeleszczenie klocków z przodu. To chyba nie sugeruje bliskiej konieczności wymiany?! Bez jaj, auto nie przejechało jeszcze 18kkm i dopiero co, w grudniu było na przeglądzie po 15kkm. Nic mi wtedy o klockach nie mówiono.
 5. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  A ja jak zwykle, napiszę - nie karmić trolla.
 6. Nie oceniam tych ofert bo na razie nie będę kupował XV. Być może - dożywotnio nie będę kupował XV?
 7. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  A ja jak zwykle napiszę - nie karmić trolla.
 8. Choć kupiłem Szarego Mnicha to nie zlikwidowałem powiadomień o XV wystawionych do sprzedaży, żeby wiedzieć co w trawie piszczy, i oto co do mnie dzisiaj dotarło. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-salon-pl-1-wlasciciel-bezwypadkowy-ID6CKtrO.html#67892d1762 "Całkiem jak mój Józuś!" że zacytuję z "Seksmisji" https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-comfort-demo-2500-km-przebiegu-k1x-biala-perla-ID6CPOnh.html#3477379ae3 Ten też prawie taki. No i wysyp XV 2012-2013-2014. Czyżby koneserzy Subaru XV przeczekali XV II generacji bo czekali na e-boxera?
 9. Pytanie dlaczego nie kupiłeś tuzin takich aut uznaj za retoryczne bo i ja, posiadacz rocznego XV, zdziwiłem się gdy któregoś ranka okazało się że moje auto zamiast zrobić się tańsze po roku zrobiło się droższe. Ale jesteś świadomy, że takie cuda to tylko w Polsce, u ekooszołomów?
 10. I ja ten fragment skomentowałem pisząc, że zawiera słowa kluczowe ale gdzieś mi to przepadło.
 11. Nie przeszkadza ci, że to może być zmowa fanów Subaru, żeby cię uwolnić od Subaru i w konsekwencji przekierować na inne forum ? Nie powinno przeszkadzać, biznes to biznes.
 12. Tak z ciekawości zapytam czy @Dyrekcja już wie ile XV zostało sprzedanych w Polsce w 2019 roku?
 13. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  I żadna pociecha, że nie tylko na temat XV nie popisał się i nie podpisał się.
 14. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/zdjecie,iId,2839737,iAId,355813 3 miejsce. To dobrze czy niedobrze?
 15. Jednym z pierwszych zdań skierowanych przez instruktora do słuchaczy na SJS którą odbyłem, było zapewnienie że nie damy rady przewrócić samochodu. I że nawet jemu było by trudno chyba żeby miał do dyspozycji krawężnik.
×
×
 • Create New...