Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Posts

  1219
 • Joined

 • Last visited

About Szürkebarát

 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  XV 1,6 Cft MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szürkebarát's Achievements

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::.. (5/13)

994

Reputation

 1. E tam, kilka "Mikstur Szatańskich" albo "Diablików Twardowskiego" i świat zaczyna wydawać się piękniejszy. Z Karczmą Rzym włącznie. Jest też w Suchej, dość w bok od rynku pub z patio, zamkniętym murem. Nie potrafię opisać jak się tam dostać ale na tym patio jest bardzo kameralnie a jesienią nawet schyłkowo. Jeśli je udostępniają bo raz trafiliśmy na zamknięte na amen.
 2. Śladów łasicy albo innego zwierza, gniazda myszy, w komorze silnika nie stwierdzono? Może jakiś zmielony kot w paskach?
 3. Pewnie masz rację. Trudne nas czekają czasy. Ale jakie powietrze będziemy mieć! I w Chinach i w USA będą nam zazdrościć. Może nawet zaczną masowo przedzierać się do EU, przez Białoruś na przykład?
 4. Rozpocznij wątek, wypełnij go, czytaj.
 5. Tak, to będzie zaraz. Chwilowo zajęty byłem pełnią Księżyca. Zaraz, wiadomo co to? To taki wieeeelki zarazek . Komplet okazjonalnych czarów (pełnia, zrównanie dnia z nocą) dopełnię w weekend, zamówione cygara czekają na odbiór. Może i jakąś single malt sobie nabędę tylko nie bardzo mam z kim wypić. Na prawdę, współczuję @Rok z Bagien , idiotycznej awarii.
 6. Taaak. Przypomnę - kupiłem pokrowce na zagłówki z Plejadami w pomarańczy na czarnym tle, wyglądają w szaro- czarnym wnętrzu dobrze na prawdę ale jak mnie pojechano na TF ! Musiałem na chwilę zrobić się niemiły i jeszcze tak żeby nie mnie admin zbanował . Poddam się i zaleję 5W30. Poczytałem, nie ma sensu wracać do 0W20 nawet na zimę. Opony też mam wielosezonowe...
 7. Mnie się podoba. Bez śniegu też. Z ciekawości, czy ktoś potrafi ruszyć XV A/T z piskiem opon ? Jeśli tak to jak to zrobić?
 8. @Snuff zainspirowałeś mnie swoimi pomarańczowymi plejadami tak, że jeszcze nie wyczerpał się kredyt wdzięczności.
 9. Masz rację, nie wiem skąd mi się to 15 wzięło.
 10. Przymusu czytania ani o ES ani o Szarym Mnichu nie ma. Nie umiesz zrobić tak żebyś nie musiał tego czytać? Mogę podpowiedzieć jak to zrobić, nie narzucam się, powinieneś poradzić sobie z tym sam. Jeśli zaś chodzi o lato... W 2019 roku od Krupy odebrałem Szarego Mnicha wiosną i jeździłem na 0W20 do przedwymiany na 3kkm, do której dojechałem późnym latem. Bardzo mało wtedy jeździłem ale latem. Szkód nie zauważyłem, przypuszczam, że inni kupujący znacznie więcej przejechali przez lato na 0w20 nie zauważając co mają zalane. Wracając do lata, to tej jesieni, w zimę i na wiosnę spoko zrobię następne 15kkm więc za pół roku stanę przed dylematem czy ponownie zalać 15W30 czy pozostać przy zalecanym 0W20. Rekomendację 0W20 można odczytać już po podniesieniu pokrywy silnika. No i to DIY zmniejszenie śladu węglowego... aż mnie dreszcz przeszedł.
 11. Gdzie to myśmy pisali o nieanonsowanej zamianie 0W20 na 15W30, podczas pierwszego przeglądu po 15kkm? Bo idzie zima, zbliża mi się przegląd na 45 kkm i może zechciał bym być enfant terrible i poprosić o zalanie mi 0W20?
 12. Dzisiaj ją otrzymałem, ze stemplem pocztowym z 13 września. I ze smyczą ofkors. Ciemna karnacja karty jest elegancka jednak można by ją raz na kilka lat zmienić albo może i spersonalizować na życzenie Klubowicza.
 13. Pod tym mogę się podpisać chociaż... Foresterem nie jeździłem.
×
×
 • Create New...