Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

655 Wspaniały

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  XV 1,6 Cft MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dom Kaczyńskiego zniknął z Google Street View. To może stać się z każdym - Wiadomości (onet.pl)
 2. Od nich przyszło "gudinaf" i oni są właśnie "gudinaf" mądrzy. Dla siebie .
 3. Dobrze że przypomniałeś. Lecę kupić koncentrat Sonax'a na lato, który po chyba 10 latach mi wyszedł. No ale stosuje się go w proporcji 1:100.
 4. Zdaje mi się że mylisz Rosjan z Ukraińcami. Dokąd to niby Rosjanie jadą do pracy do Europy, do Polski, do Niemiec a może do lewackiej Francji skoro do ww krajów muszą mieć po pierwsze wizy a po drugie pozwolenia na pracę? Liczba ludności w Rosji to grubo poniżej 150 mln. Liczba ludności w Polsce to prawie 38 mln z czego około 10% opuściło Polskę, wyemigrowało. Gdyby z Rosji wyemigrowało też 10% (a w Polsce wyemigrowanie 10% ludności nie uważa się za masowe, nie?) to GDZIEŚ pojawiło by się 15 milionów Rosjan. Gdzie w Europie tą MASĘ Rosjan wypatrzyłeś? Bo chyba nie wyemigrowali do USA.
 5. Odwaliłeś kawał dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty, ucząc się ruskiego i oglądając ich oficjalną (jest nieoficjalna?!) TV. Przecież wystarczy obejrzeć polska oficjalną (i nieoficjalną) tv żeby zobaczyć ciągle zabiedzoną i ubogą Polskę a jak komuś mało to i wypatrzy biedę w USA. Ale chyba nie uważasz, że to amerykańscy youtuberzy za pieniądze z Rosji wybudowali im kwartały przyczep campingowych z koczującą tam latami biedotą i zrujnowane dzielnice w wielkich miastach gdzie nawet policja boi się zapuszczać. Migracji śmieci z USA nie obserwuję, wystarczy mi obserwacja i przymusowe f
 6. Niezbyt bo te patenty znam. Pamiętam ich zastosowanie przed jedną z wizyt JPII w Warszawie. Nawet dośyć długo utrzymywały się po wizycie a maskowanie jednej ze zrujnowanych kamienic utrzymało się przez lata, aż do jej wyburzenia. Chyba odpalę google maps i zobaczę czy Google zeskanowało tak jak Polskę Rosję albo chociaż Chiny czy tylko do wasali mają nieograniczony dostęp.
 7. A ja czekam na deszcz bo poprzedni tylko trochę (nanopowłoka z myjni jakby zadziałała) zmył sól po podróży poświątecznej, śródmiejskie powietrze już dodało swoją frakcję osadu a i miejsce parkingowe znalazło się w zasięgu ptaków więc... Niech to wszystko deszcz trochę rozmyje. Może będzie to wreszcie ten deszcz, po którym "...pachnie ziemia/ ciałem młodym...".
 8. Terminu RODO użyłem jako symbolu ochrony danych. Bardziej mi chodzi o działalność podobną do sz p i e g o w a n i a, jawnie prowadzoną na terenie Polski przez firmę zza oceanu. Może chodzi "tylko" o inwentaryzację nieruchomości a nie o konkretne osoby, choć w tym drugim przypadku są już dość dobre narzędzia informatyczne?
 9. Według prawa zdrowego rozsądku to klawiatura generuje ci zbyt wiele pytajników. Proste. I na prawdę widzisz lewactwo i lewaków, też z użyciem własnego auta? No to towarzysze z KPZR, którzy wymyślili ten termin, zwyciężyli. Podaj mi sposób żeby mój dom nie był widoczny na mapach googla, jeśli zechcę tego. Może być na prv, żeby lewactwo nie podejrzało.
 10. Według jakiego prawa właściwie, Google fotografuje i skanuje polskie drogi i ulice? Czy przestrzegają RODO udostępniając wyniki i czy ich działalność to nie jakaś forma szpiegostwa? Nie słyszałem o tym żeby Polska tak fotografowała i skanowała drogi i ulice w USA. Co tam Polska, nawet wielka Rosja (oficjalnie) nie wysyła do USA pojazdów- skanerów.
 11. @Blixten specially for You Mazda CX-5 po modernizacji – zastrzyk świeżości (auto-swiat.pl)
 12. Na moim felgi nie są za piękne ale te to już w ogóle. De gustibus non disputandum est.
×
×
 • Create New...