Jump to content

LilJacob

Nowy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About LilJacob

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. A jeszcze mam pytanie o wersje GT, mianowicie o automat w tych wersjach. Jak tam one działają, nie rozlatują się po 200k km?
 2. Z tego co czytam i słucham opinii ludzi wyciągam z tego taki wniosek, że imprezki GT Turbo więcej stoją, niż jeżdżą. Potrzebuje autka, które będzie na daily, będzie można nim sporadycznie poszaleć, a jednocześnie by nie stało ciągle zepsute i czekało, aż będę miał pieniądze na naprawę. Serce podpowiada by wziąć GT, rozum by n/a. Jak patrzę na koszty utrzymania GT Turbo jeśli chodzi o benzynę i naprawy, to chyba lepiej będzie brać n/a z gazoliną, bo wersja gt raczej nie będzie lubiła podtlenku biedy? Chce by auto dawało frajdę, ale jednocześnie bym przez nie, nie zbankrutował. Bo jak wersje GT to w kombi szukałem, tylko po przeczytaniu opinii ludzi, trochę boje się teraz kupować te egzemplarze w przedziale 10-15k :/ Chyba poszukam jakiegoś n/a, a za jakiś czas jak będę miał większy budżet to poszukam wersji GT.
 3. Właśnie zobaczę, czy te słynne japońskie jako tako mi wystarczy
 4. Wersje turbo w kombi chciałem brać, ale znalazłem ładnego sedana 2002, tyle że ma 125hp. Przejadę się i zobaczę jak jeździ
 5. To ma być na daily, chyba wolnossaka wezmę, bo upolowałem takiego jednego Jakby co, to dam znać
 6. A jeśli chodzi o wersję N/A, to daje ona radę? Bo czytałem już masę opinii o wersjach 115 i 125hp że one nie jeżdżą. Naprawdę jest aż tak źle? Bo w takim budżecie jakieś N/A już raczej kupię, może nawet nie rozleci się na następny dzień od zakupu.
 7. Dlatego właśnie chciałem prosić o jakąś radę, czy warto szukać w ogóle w takiej cenie? P.S. drogie są naprawy w GT? N/A też może się popsuć, myślałem że dużej różnicy cenowej w naprawach między nimi nie będzie.
 8. Witam, jestem tutaj nowy. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup Subaru imprezy, niestety mój budżet to maks 15-16 tysięcy. Rozglądam się za wersją 2.0 z wiatrakiem, tylko naczytałem się trochę opinii i nie wiem czy w tym budżecie warto w ogóle szukać wersji z turbo, czy sobie odpuścić i szukać wolnossaka. Mam upatrzone kilka egzemplarzy, lecz niestety nie wiem ile ich faktyczny stan ma wspólnego z opisem, dlatego najpierw chciałem zasięgnąć porady z góry dziękuję za wszelką pomoc
×
×
 • Create New...