Jump to content

subarek

Nowy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About subarek

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  zachodniopomorskie
 • Auto
  Legacy 2,5 SOHC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. subarek

  VDC nie działa

  W/g dekodera VIN jest to GX. "Drewienko", automat, podgrzewane fotele, el. szyberdach, etc. posiada. Wersja "szwajcarska".
 2. subarek

  VDC nie działa

  Być może tak jest mimo wersji GX. Klimy też nie mam. Może pierwszy właściciel z tego rezygnował przy zamówieniu?
 3. subarek

  VDC nie działa

  Na tabliczce mam jednak ten sam nr. Na klapie bagażnika pisze też VDC. Opis też mówi, że 2.5 w automacie miały VDC. A skrzynia TZ.
 4. subarek

  VDC nie działa

  Hmm. Gdzieś na forum znalazłem, że jak skrzynia automatyczna zaczyna się kodem TZ, to nie będzie VDC. U mnie tak to wygląda. Prawdopodobnie mam przekładaną skrzynię.
 5. subarek

  VDC nie działa

  Witam. Zastanawiam się jak uruchomić VDC w Legacy 3 BH ej251. Po przekręceniu kluczyka powinny zapalic się kontrolki od tego urządzenia. Jednak nic nie działa. Wiem, że auto jest/było w to wyposażone. Jak zlokalizować usterkę? Gdzie znajduje się moduł? Dzięki
 6. Przepraszam. Chodzi oczywiście o Aisin. Ja mam wersję made in Korea.
 7. Super. Dzięki za odp. Chociaż ta rolka mi odejdzie. Jak już mowa o rozrządzie- Czy pompa wody Asis jest ok czy lepiej tego nie zakładać? Naczytałem się np na forum Hondy, że po 300 km sie całkowicie rozleciała. Mam jeszcze oryginalną Subaru o przebiegu ok 130.000km
 8. Tę dolną mam nową NSK, ale chyba też wymienię bo po zamontowaniu wyczułem luzy, więc raczej do wymiany (chyba że tak ma być). Szkoda, że teraz nawet markowe produkty nie trzymają jakości. Dzięki za zainteresowanie tematem
 9. Czyli będę musiał ją wymienić na dwurzędową. A w jakich silnikach stosuje się jednorzędowe, gładkie? Jeżeli już kupować to Koyo "dzisiejsze" może być, czy jednak Koyo oryginalne Subaru? Jest różnica w jakości? Bo w cenie napewno.
 10. Nurtuje mnie pytanie: Dlaczego pod numerem 13073AA142 występują dwa rodzaje rolek - jednorzędowe i dwurzędowe? Chodzi o rolkę górną. Posiadam silnik ej251 i podając nr VIN, sprzedawca powiedział, że do tego silnika pasują rolki jednorzędowe. Jednak mam wątpliwości, bo oryginalna Subaru jest chyba dwurzędowa? Dlatego nie rozumiem tych rozbieżności. Jednocześnie chciałem się dowiedzieć czy nowa rolka NSK dolna z kołnierzem o nr 13073AA190, która jest jednorzędowa, może posiadać małe luzy? Dopiero po rozpakowaniu i zamontowaniu, to zauważyłem. Dziękuję za odp. Być może temat powinien trafić do działu ogólnego.
 11. Witam Ponieważ nabyłem Subaru Legacy GX, postanowiłem, że dołączę do Waszego grona. Cieszę się, że mogę Was poznać. Niech gwiazdy będą z Wami.
×
×
 • Create New...