Jump to content

Paweł88

Nowy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Zauważyłem jeszcze jedno. W podłodze pod nogami kierowcy znajduje otwór fabryczny, który wychodzi do profilu w podłodze auta (można wsadzić śrubokręt i wyjdzie również również otworem w profilu). On powinien mieć zaślepkę ? Może tamtędy zaciąga w deszczu od wody wyrzucanej spod kół ?
  2. Nie mam szyberdachu. Uszczelka w drzwiach jest cała, drzwi od strony tapicerki suche, doły drzwi nie zgnitę. Nie mam widocznej rdzy na podszybiu, w okolicach szyby. Dolna uszczelka od przedniej szyby jest średnia, ale nawet jeśli byłaby nieszczelna to woda trafiałaby w kanał na podszybiu (pod wycieraczkami), który jest zupełnie przepustowy (sprawdzałem). Spróbuje jeszcze zamknąć się w aucie z podniesioną wykładziną od strony kierowcy i ktoś będzie lać wodą od zewnątrz. Panowie, ja już wolałbym mieć najgorszą opcję - dziurę w podłodze, ale mieć diagnozę.
  3. Nie znalazłem podobnego wątku. Forester II, benz. 2.0, mam z nim tylko jeden problem - zbiera się woda pod dywanikiem kierowcy. Woda, nie płyn chłodzący. Próbowałem już wszystkiego - sprawdzałem czy nie mam dziur w podłodze, sprawdzałem dziury spustowe w progach, dziś rozebrałem podszybie myśląc, że może kanał jest zatkany, ale kanał czysty, suchy a po wlaniu wody ta schodzi od razu za przednimi kołami. Nie chodzi tu raczej o klimatyzacje bo w zimie problem dalej występuje. Dywanik nie jest dziurawy (choć nie wiem ile tej wody musiałbym wnieść). W żadnym innym miejscu wewnątrz auta - podłoga pasażera, tylnych siedzeń, bagażnika sucha. Podsufitka również sucha, nic widocznego nie kapie, nad pedałami również sucho. Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ?
  4. Cześć Wszystkim ! Paweł, Forek II, 2.0, 125 km, Kraków
×
×
  • Create New...