Jump to content

pawellsz

Nowy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć, W moim Subaru Legacy 4 H6 uszkodził się moduł silnika - 88281ag390 . Od pewnego czasu szukałem ne necie ale nie znalazlem tego modelu (załączam zdjecie)... jeśli macie jakieś info lub namiary na taki moduł z góry dziękuje... Niestety auto stoi... a już tesknie za jazdą tym pieknym autem
  2. Następnym razem poprawie się, choć wydawało mi się że dział techniczny jest odpowiednim miejscem .
  3. Auto było u mechanika i sprawdzali od strony mechanicznej ( wg nich to immo) to samo elektryk mówił że na kompie widzi że jest to immo ale nie wiem jak naprawić (albo ściemnia aby grać na czas).
  4. Cześć, Witam forumowiczów, jestem nowy na forum. Mam problem z uruchomieniem mojego Subaru, Sprawa wygląda tak że po zapaleniu silnik chodzi 2-3 sek i gaśnie. Zaczeło się od jednej sytuacji, drugiego dnia było tak że za 3 razem odpalił ( tzn nie zgasł po 3 sek) a kolejnego dnia już musiałem 30-40 min go odpalać... Byłem u elektryka samochodowego i mówił że to immo ale nie wie jak to zrobić ( walczy z autem kilka dni). Macie jakieś pomysły lub namiary w Szczecinie na dobrego fachowca? Dzięki za pomoc Subaru Legacy 4 z silnikiem 3.0 H6 2005r.
×
×
  • Create New...