Jump to content

cummulus

Nowy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by cummulus

 1. Pytanie.

  Wymieniam silnik (poprzedni popękał po przegrzaniu) na egzemplarz z Anglika, mechanik stwierdził że leje z uszczelniacza wału korbowego na łączeniu ze skrzynią biegów i robota stoi. Ponoć nie idzie kupić właściwego: niby są ale wszystkie z gwintem lewym, a ma być dwukierunkowy (rzeczywiście nic takiego nie znalazłem). Podobno ten z lewym gwintem po 1000km się rozszczelni - dlaczego? Nie wiem. W sklepach internetowych znalazłem OEM ale z lewym gwintem, jest to możliwe że OEM Subaru, niby pasujące do tego modelu jest jakimś sposobem niewłaściwy? Jeśli tak to ma ktoś dojście do właściwego?

 2. To mam pytanie o tą różnice w głowicach: różnią się kolektorami? Jeśli tak to którymi, czy rozstaw śrub na ssącym i wydechowym się różni?

 3. Witam.

  Czy EJ 25 MY08 z wersji amerykańskiej wejdzie bez przeróbek w miejsce EJ25 MY05 z wersji europejskiej? Czy jakieś grubsze mody są potrzebne. Czym one się różnią oprócz tego że Europa ma 165 KM a USA 168

 4. Witam. Szybka piłka

  https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-ignis-ignis-g3x-justy-1-3b-4x4-4wd-2003-ID6BLoTY.html#468fa2ba01, warto za taką cenę?

  Oglądałem i oprócz innego odcienia drzwi pasażera oraz tylnego zderzaka auto wygląda nieźle, świeci się check i coś stuka przy jeździe z maksymalnie skręconą kierownica w lewo. Jeśli o korozje chodzi to zadziwiająco dobrze wygląda. Potrzebuję małego i niedrogiego w eksploatacji zbója co to w zimie pod górkę sobie poradzi i takiego znalazłem. Jak sądzicie, warty tych pieniędzy?

×
×
 • Create New...