Jump to content

Dzik44

Użytkownik
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dzik44 last won the day on March 29

Dzik44 had the most liked content!

Community Reputation

150 Wspaniały

2 Followers

About Dzik44

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  k. Grudziądza
 • Auto
  Forester XT MY16

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzik44

  E-Boxer

  A ja uważam że samochody ogólnie (bez względu na silniki..) mają znikomy wpływ na pojawienie się i zanikanie smogu. Czy ktoś słyszał w ciepłych porach roku w Polsce o smogu..? W jakiejkolwiek miejscowości.. Nie..., pomimo tego że latem jest w samochodów na ulicach jeszcze większa ilość.. (dochodzą turyści i przyjezdni, i kierowcy którzy unikają jazdy w niesprzyjających warunkach - tak.., są tacy..) Ale ogrzewania wtedy już nie ma.., tak jak i smogu. To jest przyczyna.., a nie samochody które też oczywiście mają swój ( ale znikomy...) udział w zanieczyszczaniu atmosfery naszych miejscowości.. A reszta jest już nakręcana przez koncerny które produkują i chcą jakoś wciskać ludziom nowe, "ekologiczne" produkty..
 2. W tym czasie to nie jest dobry pomysł.., pewnie sprzedaż ale z ogromną stratą. Ja bym jeszcze na Twoim miejscu poczekał.., może się jednak polubicie..
 3. Nie jestem pewny.., kolega ma chyba XT, a tam są montowane o ile pamiętam CVT High Torque - u mnie w niej olej był różowiutki..
 4. Dzik44

  CVT - awarie

  Przy jednorazowej wymianie statycznej wymianie ulega max ok. 40% obecnego oleju, z tego powodu po krótkim przebiegu (kilka kkm) warto zrobić kolejną aby zwiększyć ilość wymienionego całościowo oleju.. Niektórzy tak robią.., moim zdaniem warto jeśli się na taką statyczną wymianę decydujesz. Dynamiczna wymiana wymienia praktycznie całość oleju (95-98%), ja u siebie robiłem właśnie taką..
 5. Kurcze.., czytam i nie widzę.., czym one się między sobą różnią?
 6. Dzik44

  E-Boxer

  Zgadza się.., wtedy pierwsze zachwyty podobno trochę mijają..
 7. Dzik44

  E-Boxer

  Mi szczęka opadała zawsze jak widziałem te szyby bez ramek.., ale to se ne wrati...
 8. Nie no..., kurteczka pod kolor rozpórki.. Przyznaj się, rozpórkę żona wybierała..
 9. Tylko jak kupisz całoroczne to pamiętaj żeby raz do roku je i tak (mimo wszystko..) wyważyć i w przypadku napędu subaru zamienić koła z przedniej osi z kołami z tylnej.. Dla dobra napędów..
 10. Mam od roku założone nowe całoroczne Michelin Cross Climate i są świetne, na takie "zimy" jakie będę już teraz raczej na stałe.. W lecie też są ok, a i poza asfaltem w "lekkim ternie" tj. w drodze przez łąki na ryby.. radzą sobie zdecydowanie lepiej niż szosowe letnie. Ale ja nie jeżdżę zimą w góry i zimówki są dla mnie całkowicie zbędne.. Jeśli Tobie się to zdarza regularnie to zimówki mogą Ci się przydać - nie sprzedawaj.
 11. Jak dla mnie to nie warto.., skorzystasz albo nie.., a prąd żre to ustrojstwo bez przerwy. Przeważnie i tak zawsze masz komórkę z której możesz skorzystać w razie potrzeby.
 12. Raczej nie.., bo jeżeli odłączyłeś całkowicie od zasilania to urządzenie nie będzie działać. Telefon bez baterii też nie działa.. No chyba że zrobiłeś coś innego, tylko w takim razie co..?
 13. Po bojach związanych z cotygodniowym podłączaniem prostownika do aku, powiedziałem - dość.., i właśnie wróciłem z ASO w Gdańsku, mam już ISR odłączony od zasilania całkowicie. Koszt tej przyjemności to 121,23 zł brutto (z kartą klubową..) "Bebechy" zostawiłem na swoim miejscu, bo być może kiedyś ktoś będzie chciał sobie to ustrojstwo mieć aktywne.., wtedy wystarczy że zleci podłączenie do zasilania, aktywację i będzie miał na powrót działający ISR Ja za niego już dziękuję..
 14. Dzik44

  CVT - awarie

  To gratki.. Jeśli można wiedzieć to ile Cię taka przyjemność kosztowała..?
×
×
 • Create New...