Jump to content

Lucas92

Nowy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lucas92

 1. Dzięki:) może i u mnie będzie to samo
 2. Dzięki bardzo napewno to sprawdzę. Miałbyś może gdzieś numer tych łożysk z ASO?
 3. Wymieniłem na początku roku dwa łożyska z tyłu poza tym jak wciskam sprzęgła dźwięk ustaje więc raczej koła odpadają
 4. Cześć. Objaw taki ze słychać hucznie zużytego łożyska, ale po wciśnięciu sprzęgła i jeździe na luzie dźwięk ustaje, po wbiciu biegu i pusczeniu sprzęgła dźwięk wraca. Teraz pytanie czy jest to łożysko w skrzyni, dyfer czy podpora wału? Samochód to Impreza WRX 2004.
 5. Mailem tak w moim WRX 2.0. Na postoju się grzał, temperatura była w granicach 96C, gdzie normalnie mam 85C. Kreska wskaźnika temperatury szła w górę. Okazało się że układ się jakoś zapowietrzyl. Odpowietrzylem i dolalem płynu. Wszystko jest ok od tamtego momentu. Opisze jak to zrobilem bo niektórzy piszą że się samo odpowietrza u mnie nie chciało po wymianie płynu i termostatu. Najlepiej jest rozgrzać silnik i zgasic. Odczekać chwilę i odkręcić korek na zbiorniku przy turbo(powoli żeby płyn nie wyleciał, jest gorący i pod ciśnieniem). Następnie trzeba uściskać górny wąż od chłodnicy(ten przy alternstorze) i obserwować zbiorniczek, w razie potrzeby dolewac płynu. Zakręcić górny zbiorniczek i zrobić tak samo z chłodnica. Jak już wszystko będzie odpowietrzone, dolej trochę płynu do zbiorniczek wyrównawcze(ten plastikowy przy aku).
 6. W sumie chyba zostanę przy zielonym podświetlenie i zrobię tak jak kolega wyżej, dodam po jedne dodatkowej żarowe żeby jaśniej świeciło
 7. Dzięki za podpowiedź. Zobaczę może też tylko okleje albo znajdę jakiegoś elektryka i spróbuję z wymianą tych diod.
 8. Cześć. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć jakie żarówki są w panelu klimy żeby może zmienić na jakiś inny kolor. Może ktoś już zmieniał oświetlenie w tym panelu i może się podzielić jak to zrobić.
 9. Dzięki. Teraz jest pytanie do czego jest wtyczka niebieska u Ciebie i biała u mnie?
 10. Cześć. Zastanawiam się od czego są te dwie wtyczki. Wydaje mi się że to od oświetlenia. Ma ktoś zdjęcie jak wygląda oryginalne oświetlenie bagażnika.
 11. Lucas92

  Imobilajzer

  Mam podobnie w WRX my04. Wystarczy że jak przekrecisz zapłon i nic się nie dzieje bo imo odcina, naciśnij guzik na kluczyk i możesz spokojnie odpalać. Nie musisz wyciągać kluczyka i otwierać/zamykać samochodu.
 12. Cześć Wszystkim. Miesiąc tem kupiłem Imprezę WRX. Od zawsze chciałem mieć Subaru. Samochód jest świetny pod każdym względem, do tego ma duży potencjał w modowaniu. Pozdrawiam Łukasz
×
×
 • Create New...